Ah Kalbim dizisinde Tanu yine yapmıştır yapacağını Pragay nın Purab’ı telefonla aradığını gören Tanu bunu soygunculara şikayet eder. Soyguncu adam bu duruma çok sinirlenir ve 3 aydan beri yaptıkları planın Pragya tarafından mahvolduğunu söyleyerek Pragaya yı öldürmek istiyor. Abhi ise olanları sadece izliyor. Çünkü onun da başında bir kaç adam ellerinde silahla bekliyorlar.

Adam Pragya nın kafasına silah dayamıştır ve tetiğe basmak üzeredir. Bu esnada bir köpek havlaması duyuluyor. Adamlarda kısa süreli bir paniğin ardından sesin bir cep telefonundan geldiği anlaşılıyor. Bütün telefonlar toplanıyor. Pragya bir kaç dakikalığına da olsa kurtulduğu için Tanrı ya şükrederken adam yeniden başına silahı dayıyor. Abhi bu sefer gözlerini karartarak adamın yanına doğru yürümeye başlar. Adam Abhi yi uyarmasına rağmen Abhi aldırmadan adamın üstüne doğru gider. Adam sonunda tetiğe dokunur. Abhi yi vurmuştur.

Abhi yaralı haline rağmen adamlarla kavga eder. Dışarda ise ABbhi nin yakınları silah sesini duymuşlardır. Herkes şoktadır. Polis sesi duyunca içeri girmeye karar veriyor. İçeride manzara çok acıdır. Abhi vurulmuştur ve Pragaya nın mangalsutrasına bakarken bir şeyler hatırlar ve gözleri kararır. Pragaya başında ve gözlerini aç diye yalvarıyor. Hemen Abhi yi ambulansa alırlar. Tanu Aliya yı arar ve Abhi nin Pragya yüzünden vurulduğunu söyler. Hain kadın kendi hatası yüzünden vurulduğunu söyleyecek hali yok ya……

Hastaneye gelince hemşire formaliteleri yerine getirmelerini ister. Purab bir an önce hastayla ilgilenmelerini ister. Aliya da hastaneye gelmiştir. Doktor Abhi ye giren kurşunu çıkarmaya çalışacağını söylüyor. Aliya ise Abhi nin başına gelenlerden dolayı Pragya yı azarlıyor. Ancak Prgaya cevap vermek yerine onun acısını paylaşarak ona sarılıyor. Aliya da ona karşılık veriyor. Aliya düzelecek mi acaba. Bu sırada Abhi nin durumu kötüye giymeye başlamıştır ve acil kana ihtiyaç vardır.

Abhi için acil 0 RH- kana ihtiyaç vardır ve bu kan hiç bir yerde bulunamıyor. Aliya kanı bulmak için bakacağını söylüyor. Ancak beklenen kan Purab da vardır. Purab Abhi için kanını verirken şimdi Abhi ile gerçek kardeş olduklarını düşünmektedir. Pragaya Purab’a teşekkür ediyor. Dadi sabırsızlıkla evde beklemektedir. Hastaneye gitmeyi istiyor ancak durumundan dolayı kimse götürmüyor. Aliya da Purab’a teşekkür ediyor. Ancak Pragaya dan nefret ettiğini söylüyor. Aliya hiç değişmemiş. Purab sen böyle yapmakla Abhi ye zarar veriyorsun diye söylüyor. 

Pragya doktordan Abhi nin durumunu öğrenir. Doktor ameliyatın başarılı geçtiğini ancak Purab olmasaydı hastayı kaybedeceklerini söyler. Prgaya Abhi ile görüşmek için doktordan izin ister. Doktor kısa bir süreliğine izin verir. Pragya Abhi ye ümidini kaybetmediği için teşekkür ederken Tanu cadısı da içeri giriyor. Tanu ölümle pençeleşen hastanın başında bile hakaretlerine devam ederken Pragya onu dışarı çıkarıyor.

Ah Kalbim 196. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir