Ah Kalbim dizisinde Aliya ve Tanu çok tehlikeli bir plan için devreye girmişlerdir. Tanu ile Abhi yi aynı odada yatırarak kirli planlarını uygulayacaklardır. Aliya bunun için otel müdürünü arayarak gerekli ayarlamaları yapar. Abhi ile Tanu otele geldiklerinde müdür kendileri için süit daire ayarladığını söyler. Abhi 2 ayrı oda istemesine rağmen müdür tek oda olduğunu ve onlar için ayarlandığını söylüyor. Tanu da nasıl olsa bir gün evleneceklerini söyleyerek aynı odaya gidiyorlar. Tanu odaya çıkarken müdüre para vermeyi ihmal etmiyor. 

Abhi odaya gelir gelmez çok yorgun olduğunu ve yatmak istediğini söyler. Tanu bu kadar erken yatmak olmaz önce karnımızı doyuralım diye çıkışır. Abhi yemekhaneye gidip yemek yiyebilirsin der. Tanu çok yorgun olduğunu ve odaya sipariş vereceğini söylüyor. Bu arada Purab Pragya dan Abhi yi soruyor. Pragaya onların Tanu ile iş için bir otele gittiklerini söylüyor. Purab bir arkadaşının o otelde çalıştığını ve kendisine Abhi ile bir kadının aynı odada kaldıklarını ve rahatsız edilmek istemediğini söyledi diyor.

Dadi ve Dasi şoktadır Purab dan hemen Abhi yi aramasını isterler. Purab Abhi yi aradığında Tanu telefonu açar. Tanu Abhi nin içkiden sonra biraz dinleneceğini söyler. Daha önce yapamadığı bebeği şimdi yapacaklarını söyler. Ayrıca Pragaya gelmesin diye Dadi nin hastalanması gerekiyordu diye konuşur. Purab hemen Abhi nin yanına gitmeliyiz diyor. Purab’ı Aliya görüyor ve onlardan gitmemelerini istiyor. Çünkü utanırsınız diye de dalga geçiyor.

Abhi ise lavaboya gitmiştir. Lavabodan çıkınca ortamın loşlaştığını ve süslendiğini görüyor ve yanlış odadayım galiba diyor. Tanu onun için burayı süslediğini söylerken sipariş edilen pastayı Abhi ye elleriyle yediriyor. Abhi de ona yedirirken Tanu Abhi nin elini ısırıyor. Purab ve Pragya yoldadır. Pragya daha hızlı gitmesini istiyor. Purab oteldeki görevli Şimmi yi arar. Simmi Tanu nun içki, pasta ve meyve sipariş ettiğini ve kapıya uyarı kağıdı bıraktıklarını söylüyor. Purab Simmi den onları odadan çıkarmasını istiyor. Simmi deneyeceğini söylüyor.

İçerde Tanu Abhi yi ağlarına düşürmek için yaptığı hareketler Abhi nin hoşuna gitmiyor. Tanu içkileri hazırlamak için ayağa kalkıyor. Önce dans edelim teklifinde bulunuyor ancak Abhi kabul etmiyor. Tanu içkilere ilaç karıştırıyor. Tanu iyice yakınlaşır. Abhi Dadi yi aramaları gerektiğini söyler. Tanu Dadi ile az önce görüştüğünü ve durumunun iyi olduğunu söyler. Bu arada Siimmi kapıyı çalar. Tanu kapıyı açmıyor. Simmi hemen Purab’ a arar ve kapıyı açmadıklarını söyler. 

Pragya Purab’a daha hızlı gidelim diyor. Ancak aksilik bu ya arabaları bozuluyor. Purab tamirci çağırıyor ancak tamirci arızayı en ez 1 saat içinde giderebileceğini söylüyor. Artık ümitler iyice azalmıştır.Tanu ise Abhi ye içki vermeye devam ederken ilacın sayısını iki katına çıkarıyor. Abhi kendinden geçerken Tanu yu Pragya zannetmeye başlıyor. Purab ise müthiş bir zeka örneği göstererek polisi otele gönderiyor. Onlara evli olmayan bir çiftin otelde aynı odada kaldıklarını söylüyor.

Tam iş bitti derken kapı çalınıyor. Tanu karşısında polis görünce şaşırıyor. Polis evli olmadığınız halde neden aynı odada kalıyorsunuz diye kızıyor. TAnu evli olmadıklarını ancak yakında evleneceklerini söylüyor. Abhi ise ne yaptığını ne konuştuğunu anlamayacak kadar sarhoştur.

Ah Kalbim 198 Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir