Ah Kalbim dizisinde Aliya hain planına Purab’ın uyanıklığı sayesinde ulaşamadı. Tanu ise evli olmadan Abhi yi alıkoymakla suçlanmaktadır. Pragya Abhi yi eve götürmek için hazırlanırken polis Pragaya dan kim olduğunu sorar. Pragaya Abhi ile evli olduğunu söylerken polis kanıt ister. Praagya 2 yıl öncesine ait evlilik resimlerini göstererek onları ikna eder ve Abhi yi eve götürmek için yola koyulur. Tanu ise karakolda Aliya ile konuşur ve kendisinden yardım ister. 

Pragya Abhi yi eve getirdi ve yatağına koyar. Dadi ye onun yorgun olduğunu ve içtiği ilacın etkisinden kurtulamadığını söyler. Aliya da Tanu yu kefaletle serbest bıraktırmıştır. Sarla ve Biji Pragya yı merak etmektedirler. Onu aramak üzereyken Pragaya Sarla nın yanına gelir ve Abhi nin başına gelenleri anlatır. Abhi nin düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini söyler. Sarla da onlar için dua eder. Mehraların evinde yemek için herke masadadır. Mitali Abhi yi soruyor. Dadi onun birileri tarafından sarhoş edildiğini söylerken Abhi nin sınırlarını hiç bir zaman aşmadığını söylüyor.

Masada bulunan Tanu ise renkten renge giriyor. Çünkü Dadi onu kastederek konuşuyor. Mitali de çok fena. Bu sefer Pragaya yı soruyor. Dadi onun Abhi nin elini tutarak gece boyunca Abhi ile olduğunu söylerken Aliya ve Tanu şok içinedir. Planlarının geri teptiğini düşünüyorlar. Aliya nın planı mı biter bu sefer eve pandit geliyor. Dadi panditi kimin çağırdığını soruyor. Kimsenin haberi yok tabi. Aliya söze giriyor ve onu Tanu nun annesinin gönderdiğini söylüyor ve daha önceki sözleri hatırlatıyor. 

Tanu nun annesinin kanserin son safhasında olduğunu ve kızının bir an önce sangeet yaptırmasını istediğini söylüyor. Pandit sangeet için en uygun zamanın  bugün olduğunu ve bir sonraki sangeetin ise 7 ay sonra yapılacağını söylüyor. Dadi telaşlanır ve bir an önce Pragaya yı araması gerektiğini düşünür. Pragaya yı aramak için telefonuna sarıldığında Aliya onun elinden telefonu alır ve bahu olarak Tanu yu araman gerekir diye söyler. Dadi Tanu 7 kez doğum yapsa bahu olarak kabul etmeyeceğini söyler.

Dadi herkesi davet edeceklerini söylerken Aliya da ABHİ ye Nikita yı misafir olarak davet etmesini ister. Dadi Pragya yı aramaya devam eder. Sarla dan Pragaya nın dışarı çıktığını ve telefonun da evde unuttuğunu öğrenir. Dadi telaşlanmaya başlar. Zira onun muhakkak gelmesi gerekmektedir. Purab sangeti durdurmak için Anhi ye gider. Ondan Tanu ile evlenmemesini ister. Ayrıca Pragay yı düşünebileceğini de söyler. Abhi onun sadece hayranı olduğunu söylüyor. Bu arada Pragaya doktor ile görüşmüş ve Abhi nin durumunun her geçen gün düzeldiğini öğrenmiştir. Pragya mutlu bir şekilde eve geliyor.

Pragya eve geldiğinde doktorun Abhi hakkında söylediklerinden bahsediyor. Abhi nin yakında sağlığına kavuşacağını söylüyor. Ancak Abhi nin bu gün düğün gününün kararlaştırılacağından habersiz. Sarla ona kötü haberi verdiğinde Pragya şoktadır. Pragya Abhi nin yanına gitmeyi düşünmüyor. Abhi de safım Nikita neden gelmedi hala diye telaşa düşüyor. Ona en ağır cezayı vereceğini söylüyor. Sonunda dayanamayarak Nikita yı arıyor. Pragya ikna olmuştur ve Sangete gidecektir. Ancak onu bazı adamlar kaçırıyorlar.

Ah Kalbim 199 Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir