Ah Kalbim son bölümünde Pragya bazı kişiler tarafından kaçırılmıştı. Abhi ise Nikita nın gelmesini bekliyor. Taji sangetinin ertelenmesini isterken Prgaya zor durumda. Pragya adamlara adeta yalvarıyor ve evli olduğunu söyleyerek insafa gelmelerini bekliyor. Adamlar pişmiş kelle gibi gülüyorlar. Prgaya yardım için bağırıyor ancak değişen bir şey yok. Pragya bir yolunu bularak adamların elinden kurtulmasını biliyor. Adamlar Pragaya yı arıyorlar. Pragaya elindeki telefonla Abhgi ye ulaşmak istiyor.

Abhi ile Tanu basın karşısındalar. Basın mensupları Tanu ya düğün tarihini soruyor. Tanu bunun bir sürpriz olduğunu söylerken gazeteciler Abhi ile dans ederken görüntülenmelerini istiyor. Bu resimlerin kapak resim olacağını söylüyorlar. Tanu Abhi ile dans etmek istiyor ancak Abhi nin canı çok sıkkın ve dans etmeyi uygun görmüyor. Ancak Aliya devreye girer ve misafirler dans etmenizi istiyor diyerek  onların dans etmelerini sağlıyor.

Pragya Abhi ye ulaşmak istiyor ancak Abhi Tanu ile dansta olduğundan cevap veremiyor. Prgaya ona ulaşamayınca Purab’ı arıyor. Purab’a bazı adamlar tarafından kaçırıldığını söyler. Purab yerini tarif etmesini ister. Pragya terkedilen bir fabrikada olduğunu ve tren sesi duyduğunu söyler. Purab en kısa zamanda geleceğini söylüyor. Bu sırada adamlar Prgaya yı yeniden yakalar ve elindeki telefonu da alırlar.

Dadi Prgaya nın hala gelmediğini ve Purab’ın da ortalarda gözükmediğini düşünüyor. Bu arada içeri giren Dasi Abhi nin Tanu nun ayağına bastığını ve Tanu nun çığlık attığını söylüyor. Dadi gülümsüyor. Abhi ile Tanu dans etmeye devam ederlerken Tanu Abhi den ne hissettiğini soruyor. Abhi Nikita yı düşündüğünü söylüyor. Tanu sinirlenir ve en mutlu günümde bile ondan bahsediyorsun diye tepki gösterir. Abhi bir anda ciddileşiyor ve o yanımdayken mutlu oluyorum ve onun üzülmesi beni çok rahatsız ediyor deyince Tanu senle evlensek ne olacak diye tepki gösteriyor.

Purab Prgaya nın olduğu fabrikaya gelmiştir. Adamları birer birer haklayarak Pragya yı kurtarıyor ancak bir kişi sürekli onların fotoğrafını çekiyor. Purab ve Pragya bundan habersiz Abhi nin sangeti için acele etmeleri gerektiğini konuşuyorlar. Tanu Aliya nın yanına gelerek Abhi nin sürekli olarak Pragya yı düşündüğünü söylüyor. Abhi ye kızdığını ve ona rest çektiğini söylüyor. Aliya bu şekilde tepki verdiği için Tanu ya kızıyor ve Abhi nin yanına gidiyor.

Ona bir sekreter parçası için Tanu nun kalbini neden kırıyorsun diye kızıyor. Abhi benim için herkes aynı diye konuşur. Ancak Abhi nin gözü hala Pragaya yı arıyor. Aliya işlevi hızlandırmak için misafirleri sangeti için topluyor. Abhi nin gözü kapıda. Sonunda Abhi mutluluğa eriyor kapıda Pragaya ve arkasında Purab. Abhi onlara geç kalmalarından dolayı kızıyor. 

Abhi Pragya yı odasına götürür. Ona iltifatlar yağdırmaya başlar. Onsuz bir hayat düşünemediğini, o olmadan beste yapamayacağını söyler. Pragya olmadan yalnız olduğunu ve onu özlediğini söyler. Abhi’nin bu sözlerinden oldukça etkilenen Prgaya donmuş kalmıştır adeta. Pragya da elini uzatır ve ilişkilerinin güneş ve ay ışığı, deniz ve deniz kıyısı gibi olduğunu söyler. Mitali odaya gelir ve sanget için misafirlerin beklediğini söyler. Abhi aşağıya iniyor.

Ah Kalbim 200 Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir