Ah Kalbim dizisi son bölümünde Tanu nun yaptığı plan ters tepmişti. Tanu adeta kazdığı kuyuya düşmüştür. Abhi Pragya ya daha fazla yakınlaşmıştır. Abhi Pragya nın daha fazla kendisine özen göstermesini isterken Pragya Abhi nin isteğini yerine getirebilecek midir. Abhi başkalarının gözünde de Pragya nın güzel gözükmesini istemektedir. Rocky’nin aşağılamalarından dolayı oldukça üzgün görünen Abhi bu şekilde Pragaya nın güveninin yeniden geleceğini düşünmektedir. Abhi Pragaya yı evlerine bırakır.

Abhi evine geldiğinde Tanu ile karşılaşır. Tanu Abhi ye sırnaşmaya çalışır ancak Abhi bundan rahatsız olur. Tanu elbiselerini alıp almadığını soruyor. Tanu nun bu sorusu Abhi nin kafasında şimşek çaktırır. Abhi Tanu nun elbiselerini alma bahanesiyle bir kaç güzellik uzmanı ve elbiselerle birlikte Pragya nın yanına gelir. Kapıyı Janki açar. Abhi getirdiği güzellik uzmanları ile birlikte içeri girer. Biji onlara kahve yapacağını söyler. Abhi ondan su getirmesini çünkü kızların bir kaç gün geleceğini bu yüzden masrafa girmemesini ister. 

Abhi Tanu için gittiği alış verişte Pragaya ya elbiseler almıştır. Abhi aldığı elbiseyi giymesini ister. Sarla bu elbise çocuk elbisesi diyor. Abhi onun mini etek olduğunu söylerken Sarla Pragaya nın bunu giyemeyeceğini düşünüyor. Biji buna kocası karar verir diyerek Sarla’ya gönderme yapıyor. Prgaya zorla da olsa utana çekine elbiseyi giyor. Mini etek olduğundan dizlerini çekiştirip duruyor. Abhi onu bu halde görmekten mutlu oluyor. Pragya güzellik uzmanlarının eline düştü bir kere. Saç bakımı makyaj derken Pragya yı bir şekle sokuyorlar. 

Son aşamada Pragaya nın makyajı çok komik bir hal alınca Pragya odasına giderek ağlamaya başlar. Pragaya bana olan güvenini boşa çıkarttım diye üzülmektedir. Abhi de aslında ben senin klasik halini seviyorum ancak başkaları için de güzel görünmen için seni üzdüysem özür dilerim diyor. Her çiçeğin farklı kokusu olduğu gibi senin de kokun farklı ve ben sana olan güvenimi hiç bir zaman yitirmeyeceğim diyerek Pragaya nın moralini yerine getiriyor. Abhi ertesi günkü davete nasıl isterse öyle gelebileceğini söyleyerek evden ayrılır. 

Abhi eve gelince Tanu elbiselerini soruyor. Abhi onları ofiste unuttuğunu söyler. Tanu onları aldırmamız gerekir diye Robin’i göndermesini ister ancak Abhi yarın alırız der. Tanu Pragya dan şüphelenir ve onların evine gider. Tanu içeri girer ve elbiselerinin orada olduğunu farkeder. Pragya ya hakaretlere başlar. Onun 2. sınıf bir kadın olduğunu hatta hizmetçilerin bile Pragya dan üstün olduğunu söyler. Abhi nin eninde sonunda kendisine geleceğini söyler. Evden ayrılırken Biji Tanu ya çölme takar. Ardından daha yürümesini bile beceremeyen bir kadının nasıl evleneceğini soruyor. Tanu bir hışımla gider ki sormayın gitsin.

Aliya Purab’a son planlarının işe yaramadığından bahsetmektedir. Purab da Abhi nin Pragya ya daha fazla bağlandığını bu yüzden planlarının başarılı olduğunu söyler. Tanu ise eve döndüğünde Pragya nın modern kıyafetler giyeceğinden bahsederken gülüşmeler yaşanıyor. Aliya Abhi nin Pragya yı tavus kuşuna çevirdiğini söylüyor. Bekarlığa veda partisi için tüm konuklar gelmeye başlamıştır. Abhi nin gözü Pragaya yı arıyor ve PRAGYA GÖRÜNDÜ……

Pragya tüm cazibesiyle içeri muhteşem bir giriş yaparken herkesin gözü onun üstünde. Tüm erkekler ona bakarken kadınlar kocalarının başlarını çevirmekle meşgul. Abhi de hayatının en güzel kadınını görmekten şaşkın. Öyle şaşkın ki aval aval Pragya yı gözetliyor. Purab itfaiye çağıralım mı diye espri yapıyor. Purab bekarlığa veda partisinde Dadi ve Dasi yi görünce şaşırıyor ve burada ne işleri olduğunu soruyor. Dadi ve Dasi Aliya ve Tanu yu kontrol etmek için geldiklerini söylüyorlar. 

Abhi ile Pragya dans ederken herkesin gözleri onların üzerinde. Aliya ve Tanu birbirlerini suçlamaya başlıyorlar. Pragya ve Abhi farklı buudlara dalmışlar bile…

Ah Kalbim 208. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir