Ah Kalbim dizisinde Pragya yeni imajı ile herkesi şaşırtmıştı. Pragya herkesin bakışları altında bekarlığa veda partisine girerken Aliya ve Tanu bu geceyi Pragya nın zafer gecesi olarak kabul etmişlerdir. Ancak onlar bunu kabul etmeyeceklerdir. Özellikle Tanu çok sinirlenmiştir. Abhi nin yavaş yavaş kendisinden uzaklaştığını görmek onu kahretmektedir. Bunun için yeni bir plan hazırlığında.

Abhi Pragya nın eşsiz güzelliği karşısında büyülenmiş durumda sürekli onu takipte. Aslında davetteki her erkek büyülenmiş vaziyette. Abhi Pragya nın arkasında o kadar duruyor ki Pragya bile rahatsız. Bizdeki sülük gibi yapışıyor deyimi Abhi için söylenmiş gibi. Bu durum Tanu yu rahatsız ediyor tabi. Pragya çantasını masanın üzerinde unutunca Abhi bu durumu iyi bir şekilde kullanması gerektiğini düşünüyor. Aslında çanta onun için bahane. Pragya yı kovalamaya devam ediyor. Tavşan kaç tazı tut…

Abhi yalnız bir yerde çantayı Pragya ya teslim ederken ikili birbirine iyice yakınlaşıyor. Abhi Pragya yı öpmek üzere ancak Purab en iyi arkadaşı nasıl olur da arkadaşına ihanet edebilir. Kendisini frenlerken Pragya da heyecandan ne diyeceğini bilemiyor sadece çantayı getirdiği için teşekkür ediyor. Dadi ve Dasi onları çaktırmadan takip ediyorlar. Onların mutlu olması Dadi ve Dasi yi de mutlu ediyor. Mutluluklarını pekiştirmek için Sarla yı da aramayı ihmal etmiyorlar. Sarla ve Biji de duyduklarından çok memnunlar. 

Tanu daha fazla dayanamayarak Aliya ya bile haber vermeden Nikhil’i arıyor. Ondan Pragya yı öldürmesini istiyor. Nikhil de hazır hemen tamam sen merak etme ben hemen geliyorum diyor. Nikhil kılık değiştirerek içeri girer. Pragya nın yanına gider. Pragya karşısında Sardar kılığındaki Nikhil ile konuşuyor. Sardar ona Abhi nin soğuk havada kendisini beklediğini ve içeceklerin saklanmasıyla ilgili bir sorun olduğunu söyler. Abhi nin çok sinirli olduğunu da sözlerine ekler. Pragya telaşlanmıştır.

Nikhil Pragya ile konuşurken Tanu onu arıyor. Tanu o kadar sinirli ki Pragya nın bir an önce ölmesini istiyor. Nikhil Pragya yı soğuk hava deposuna götürür. Pragya Abhi yi arraken bir anda kapının kilitlendiğini farkeder. Nikhil doğruca Tanu nun yanına gider ve Pragya nın yakında soğuk cesedi ile karşılaşacaklarını söyler. Tanu çok mutlu olur o kadar ki Nikhil’e sarılır. Aliya bu kadar mutlu olmalarının sebebini soruyor. Tanu olanlardan bahsedince Aliya nın da hoşuna gider.

Abh yana yana Pragya yı aramaktadır. Bir adam onun tuvalete gittiğini söyler. Abhi oraya doğru gidiyor. Aliya ve çetesi kamera odasında Pragaya nın yavaş yavaş ölmesini izlerken zevk alıyorlar. Abhi soğuk hava deposunun önünde Pragaya nın saatini bulur. Pragya Abhi nin onu kurtarmaya geleceğinden emindir. Pragya zor nefes almaya başlamıştır ve cılız bir şekilde Abhi diye bağırır. Kamera odasındakiler Pragya nın artık hayal görmeye başladığını yakında öleceğini konuşuyorlar.

Abhi son bir defa kontrol için depoya girmeye karar verir. Pragya yı yerde donmak üzere bulduğunda önce nefes almadığını farkeder. Hemen suni teneffüs yapar. Bu sırada kamera odasındakiler hayretler içinde olanları izliyorlar. Özellikle Tanu suni teneffüs sonrasında iyice hiddetleniyor. Abhi nin kendisini öpmesi için illa başıma bir şey mi gelmesi gerekir diye düşünüyor. Soğuk hava deposunun içerden kolu olmadığı için şimdi ikisi de mahsur kaldılar ancak Pragaya nın hayati tehlikesi var.

Aliya Abhi yi düşünüyor ve hemen onu çıkartmalıyız diyor. Nikhil 5 dakika daha içerde kalacaklarını bu sırada Pragaya nın öleceğini Abhi ye ise bir şey olmayacağını söylüyor. Abhi Purab’ı telefonla arar. Purab sevimli cadılar Dadi ve Dasi ile eğlenceye kaptırmış kendini telefonu duymuyor. Abhi şimdi de kardeşi Aliya yı arıyor. Aliya zor bir kararın eşiğinde ancak Nikhil onu uyarıyor. Biraz daha sabretmesini istiyor. Purab dansın ardından yerine oturduğunda bir çok cevapsız çağrı görüyor.

Purab hemen Abhi yi arıyor. Abhi soğuk hava deposunda olduklarını ve acele etmelerini söylüyor. Purab soğuk hava deposuna gidiyor. Abhi Pragaya yı uyandırmaya çalışıyor. Onsuz yaşayamayacağını anlatıyor. Purab içeri giriyor.

Ah Kalbim 209. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir