Pragya adamlardan kaçmaya devam ederken şirket yetkilisi Pragya’nın telefonuna ulaşır ve Abhi olduğunu söyler. Pragya sesini neden değiştirdiğini soruyor, yetkili yerini belli etmemek için sesini değiştirdiğini söyler. Pragya ona sepetlerin arkasında olduğunu söyler. Abhi de oralardadır ve Fugy Fugy diye çağırmaya devam ediyor. Pragya sesi duyunca ortaya çıkar ve adamlardan biri tarafından yakalanır. Pragya Abhi’yi uzaktan görse de adam tarafından uzaklaştırılır.

Adam Pragya’yi yetkilinin evine götürür. Hitman adındaki adam onu öldüreceğini söyler. Diğer adamlar ses çıkacağını ve herkesin kendilerini aradığını söyler. Adam cebinden çıkarttığı susturucuyu siaj*hına takar ve yeniden Prgaya’ya nişan alır. Tam sıkacakken yetkili tarafından kurtarılır Pragya. Yetkili Pragya’yı öldürmeyeceklerini ve buradan uzaklaşmaları gerektiğini söyler. Bu arada Purab, Bülbül ve polisler olay yerindedir. 

Polisler kaldıkları yerde 3 tane çıkış yolu olduğunu söyler. Ancak yeteri kadar polis yoktur. Polis bunun için 1 saate ihtiyaçlarının olduğunu söyler. Abhi bu kadar süre içinde adamların kaçacağını düşünerek bir yol bulmaya çalışır. Gecekondu çocukları Abhi’yi görünce çok sevinir. Onlar ellerindeki basit aletlerle bir şeyler çalmaktadırlar. Abhi de onlara katılır. Amacı insanların buraya oluk oluk gelerek tüm çıkışları kapatmaktır. İnsanlar Abhi’yi duyunca oraya akın akın gelmeye başlar. Abhi orada konser vermeye başlar. 

Dadi ve Sarla TV den Abhi konserini görünce sinirlenirler. Pragya kaçırılmışken Abhi neden konser veriyor. Herkes bu sorunun cevabını ararken Adamlar Prgaya’yı kaçırma planları yaparlar. Onun üzerini burka ile kapatarak yola çıkarlar. Pragya bir yolunu bularak kaçmayı başarır. Abhi ile göz göze gelir. Ancak hayranları onu bırakmayınca adamlar Pragya’yı yeniden tutup götürürler. Abhi ne yazık ki eve döner. Kuzen Dadi onu görünce Pragya’yı sorar. Abhi onu bulamadığını söyleyince Dadi adam Pragya’yı bulmak yerine konser yapıyor deyip ona tokat atar. Abhi ayrılınca Purab Dadi’ye neden tokat attığın sorar. Purab gerçekleri anlatınca Dadi üzülür.

Şirket yetkilisi elinde Pragya gibi bir koz olduğu için Bülbül’ü elde edeceğini düşünüyor. Abhi komisere Pragya’yı neden bulamadıklarını soruyor. Komiser arkalarında güçlü birileri olduğunu ve her zaman bizden bir adım önde gittiklerini belirtiyor….

Ah Kalbim 21 Aralık Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir