Ah Kalbim dizisinde Pragya donmak üzereyken Abhi tarafından bir kez daha kurtarılmıştı. Abhi nin sayısız kurtarışlarından bir tanesi daha yaşanırken Pragya ile Abhi arasındaki bağ da gittikçe kuvvetlenmektedir. Aliya ve çetesi bir kere daha hezimete uğramışlardır. Ancak şeytan kıyamete kadar görevinin başında olacağına göre onların da misyonu bitmemiştir. Planları devam edecektir.

Purab Abhi den aldığı telefonlar neticesinde donmak üzere olan Pragaya yı kurtarıyor. Abhi Pragaya yı eve getirdiğinde DAdi ve Dasi  Sarla nın bu durumu duymaması konusunu konuşurlar. Tanu bu hezimetin ardından Nikhil’i suçlamaktadır. Aliya Nikhil ne yapsın benim saf abimin gayretleri ile Pragya kurtuldu diyerek Tanu yu susturur. Ancak Tanu Abhi nin ağız yoluyla suni tenefüs yapmasına kızdığını ve bunun hesabını soracağını söyler. Aliya istersen kameranın karşısına geçtiğini ve Pragya nın ölümünü izlerken nasıl suni teneffüs yaptığını sorgula diye Tanu ya kızıyor.

Abhi Pragya nın bakımlarını bizzat kendisi yapmaktadır. Ona çorba içirirken duygusal anlar yaşanır. Dasi onların birbirlerini çok sevdiklerini düşünmektedir. Abhi Pragya dan olayın nasıl olduğunu soruyor. Pragya Sardar kılıklı bir adamın geldiğini ve soğutucuların arıza yaptığını senin de orda olduğunu söyledi. Ben de o yüzden soğuk hava deposuna gittim diyor. Abhi Pragya yı öldürmeye çalışan birisinin olduğunu söylüyor. Abhi bunu kimin yaptığını bulacağını söylüyor.

Abhi kameralara bakacaklarını ve suçluyu bulacaklarını söyler. Aliya ve Tanu telaş içindedirler. Tanu hemen Nikhil’i görmeye gider. Ona durumu izah ettikten sonra Nikhil kamera görevlisini arar. Ondan görüntüleri ister. Görevli müdürün Purab ile geldiğini ve görüntüleri istediğini söyler. Nikhil ona para da teklif etse de adam kabul etmez. Purab ise görüntüleri almış ve eve dönmüştür. Şimdi Aliya ve Tanu ne yapacaklar.

Kamera görüntüleri incelenmeye başlanır. Sardar’ın Pragya yı soğuk havaya kadar götürmeesi ve kapıyı da arkasından kapatması dehşetle izlenir. Soğuk hava deposunda Abhi nin Pragaya için nasıl uğraştığı ve onu hayata döndürmek için neler yaptığı izlenir. Sonunda Abhi Pragya ya suni teneffüs yaparken Pragyaa utanır ve görüntüleri kapatmalarını ister. Sonra da utanarak odasına gider. Abhi Sardar kılığındaki adamı bulacaklarını söyler. Abhi de Pragya nın yanına gider. 

Purab Abhi nin yanına gider. Aslında Pragaya ile benim aramda bir şey yoktu der. Sadece senin Pragya ya olan duygularını açığa çıkarmak için rol yaptığını söyler. Abhi şimdi de rol yapmadığını nerden biliyim diyor. Purab senin en yakın arkadaşın olarak senin her zaman iyiliğini istedim. Senin için en uygun kişinin Pragya olduğunu düşündüğüm için böyle yapmak zorunda kaldım der. Abhi öylesine sinirlenirki Purab’a onu tokatlamak için ayağa kalkar ancak Purab onu sakinleştirir. Purab Abhi yi kıskandırmak için yaptıklarını baştan sona kadar anlatır. Abhi nin kafası karışıktır. Bir tarafta baskılarıyla sürekli gündemde olan Tanu diğer tarafta Pragya….

Ertesi gün sevgililer günüdür. Purab’ın konuşmaları etkili olmuştur. Abhi Pragya için çiçek alır. Bir bekçinin uyarısıyla çikolata ve oyuncak ayıcık alarak Sarla nın evine gider. Kapıyı Biji açar. Abhi Pragya yı görmek için geldiğini söyler. Abhi aldığı hediyeleri kimsenin görmesini istemiyor. Abhi Pragya nın odasına girdiğinde hediyeleri yatağın üzerine koyar. Arsından Pragya da odaya girdiğinde Abhi yi görünce korkudan elindeki bardağı yere düşürür. Sonrasında sonrasında mı Abhi ile Pragya arasında duygusal anlar yaşanır.

Ah Kalbim 210. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir