Ah Kalbim dizisinde son bölümde Abhi sevgililer günü için çiçek ve bazı hediyeler alarak Pragya nın evine gitmiştir. Pragya ya elindeki çiçekleri veren Abhi eğilerek yüzüğü Pragya ya takarken seni seviyorum Pragya der. Ancak tokatı yemekten kurtulamaz. Pragya çok sert bir tepki vermiştir. Abhi uyanıyor ve tüm bunların bir hayal olduğunu anlıyor. Abhi bir buket çiçeği Dadi ye verirken onun da sevgililer gününü kutluyor. Dadi çok mutlu olur.

Tanu elinde bir buket ve kartla etrafta dolanmaktadır. İlk olarak Pragya yı görür ve ona hava atar. Buketin notunu Pragya nın okumasını ister. Prgaya notu okur ve Tanu nun sevgililer gününü kutlar. Pragya çok üzgündür. Abhi Tanu nun sevgililer gününü kutlarken kendisini unutmuştur. Abhi nin kendisini önemsemediğini düşünür. Tanu Abhi yi görüyor. Tanu Abhi ye çiçeklerden dolayı teşekkür ederken Abhi çiçeklerin Tanu nun eline nasıl geçtiğini düşünüyor. Ayrıca Tanu nun aldığı kart Pragya nın Abhi için yazdığı karttır.

Tanu Abhi nin sevgililer gününü kutlarken Pragya aşağı katta ümitsizlik içinde Tanu nun Abhi nin karısı olacağını düşünüyor. Abhi Tanu nun yanında kuvvetlice hapşurur. Tanu nun elindeki çiçeklerin yaprakları aşağıda bulunan Pragya nın üzerine dökülür. Tanu aşağıya baktığında Pragya yı görür ve Abhi nin Pragya yı görmemesini umuyor. Ancak Abhi bir kez daha hapşuruyor. Bu sefer çiçeklerde buluna bütün yapraklar Pragaya nın üzerine dökülüyor. Pragya şaşkın. Abhi aşağıya baktığında Pragaya yı görüyor. Pragya gülümsüyor. 

Abhi Dadi nin sözlerini hatırlıyor. Dadi sevginizi kalbinize bırakın demişti ve Abhi de sevdiğini bulduğunu düşünüyor. Tanu Abhi nin hapşuruğu geçsin diye Dadi den yardım istemeye giderken Pragya ile karşı karşıya kalır. Pragya Tanrı nın sevgililer günü için Abhi ile kendisini seçtiğini söyler. Tanu bir kere daha mort. Abhi de Dadi nin yanına giderek onun güzel dileklerinden dolayı teşekkür ediyor. Tanrı nın kendisini sevgilisiyle buluşturmak istediğini söylüyor. 

Tanu Abhi ye sevgililer günü için hediye aldın mı diye sorar. Abhi kimse için hediye almadığını söyler. Tanu ona zorla hediye almaya götürüyor. Dadi, Dasi ve Pragya Abhi ile ilgili sohbet etmekteyken Purab da katılıyor. Purab Abhi nin Pragya ya aşkını itiraf edeceğini söylüyor. Pragya şoktadır. Prgaya Abhi nin yokluğunda onun odasını çiçeklerle süsler. Abhi gelir ve odasını o halde görünce Tanu dan şüphelenir. Robin’i çağırır ve 6 aylık maaşını kestim der. Çünkü Abhi Tanu dan hoşlanmıyor. 

Robin bu sürprizi Pragya nın yaptığını söyleyince Abhi Robin’in maaşını iki katına çıkardığını ve ayrıca ikramiye de alacağını söyler. Abhi Pragya nın kendisi için yazdığı kartı okur ve çok etkilenir. Abhi Pragya nın Romeosunu göreceğini söyleyerek giyinme odasına girer. Bu sırada Pragaya da içeri girer ve yazdığı kartı arıyor. Pragya yatağın altına bakarken Abhi de yatağın altına girer. Pragya ya burda ne aradığını sorar. Pragya bazı önemli kağıtları aradığını söyler. Abhi sakın bunu arıyor olmayasın diye kartı gösterir. Pragya ondan kartı ister. Ancak Abhi kartı vermiyor. 

Bu sırada odalarına bir yarasa girer. Her ikisi de korkuyla yatağa atlarlar. Yatakta uzun süre vakit geçiren ikili arasında komik ve duygusal anlar yaşanır. Bu sırada Tanu da içeri girer ve yatağın altında birilerinin olduğunu görür ve yorganı bir anda kaldırır. Ytağın altında Abhi ve Pragya yı görünce çok sinirlenir. Abhi ye duygu sömürüsü yapar ve yarım gününü kendisyle geçirmesini ister. Abhi den kendisine sarılmasını ister. Abhi de sarılmak zorunda kalır. Purab Abhi ile Pragya yı düşünürken Aliya yanına gelir. Aliya Tanu ve Abhi nin 7 gün içinde evleneceklerini ve Pragya nın da hizmetçileri olacağını söyleyince Purab tokat atmak üzere ayağa kalkar ancak Abhi nin hatrını düşünerek vazgeçer.

Ah Kalbim 211. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir