Ah Kalbim dizisinde Abhi ile Pragya banyoda kalmışlardı. Tanu Dadi nin yanına gidiyor ve Abhi ile Pragya nın banyoda olduklarını ve çıkmadıklarını söylüyor. Birlikte gidip onları çıkarmak istiyor. Dadi ile birlikte banyonun kapısına giden Tanu Abhi nin hala banyo yapıp yapmadığını soruyor. Abhi evet diye cevap verir. Tanu Pragay da oarda mı diye soruyor. Abhi ona da evet diyor. Tanu içerde ne yapıyorsunuz diye kızınca Abhi ve Pragya çıkarlar. Abhi yi bornozla gören Tanu daha da kızar.

Dadi gülümseyip içerde ne yaptıklarını soruyor. Abhi, Pragya düşerken yakaladığını söylerken bunu bizzat uygulayarak gösteriyor. Dadi tamam tamam diye durduruyor. Tanu buraya sherwani giymeni söylemek için geldiğini söylemeye geldim derken bu manzaradan utanç duyduğunu söylüyor. Abhi üzgün olduğunu söyler. Tanu hemen sherwani giy ve aşağıya gel diyor. Tanu aşağıya indiğinde Tasarımcı ile karşılaşır. Tasarımcı Abhi nin elbisesini deneyip denemediğini sorar. Aliya da oraya gelmiştir.

Tanu Abhi nin banyoda Pragya ile birlikte olduğunu söylerken Aliya da şok oluyor. Tanu Dadi ve ekibinin bizi kandırdığını söylüyor. Bu sırada Pragya da yanlarına gelir. Aliya Sarla sana hiç mi ahlaki öğreti öğretmedi diye kızar. Pragya Abhi benim kocam olduğu için istediğimi yaparım diye karşılık verir. Aliya ucuz kadın olduğunu tekrarlarken Pragya Tanu ya gelinliği giyeceksin ama sindor ve mangalsutrayı takamayacaksın diye göndermede bulunuyor. Tanu ve Aliya kızıyor. 

Abhi sherwani elbisesini giyer ve Pragya ile göz göze gelir. Pragya onay vermiyor. Abhi Aliya ya elbiseyi sevmediğini söylüyor. Aliya daha önce sevdiğin şeyi şimdi niçin sevmiyorsun diye tepki gösteriyor. Abhi uyumda sorun olduğunu söyleyince Aliya tasarımcıdan bağlantıları kontrol etmesini istiyor. Aliya bu elbise sana çok yakıştı derken Abhi rengini sevmediğini söyler. Abhi kumaştan hoşlanmadığını, tasarımdan hoşlanmadığını v.b söyler de söyler. Sırf Pragya elbiseye onay vermediği için. Aliya ve Tanu Pragya yı geride görünce Praggya saklanır. Abhi onu Fugy diye çağırır. 

Prafgya yanlarına gelir ve Abhi ye eğer ben seninle evlenecek olsaydım bu Sherwani giymezdim diyor. Tanu o seninle evlenmiyor deyince ABHİ mesela yani diyor. Pragay odasına gider ve evlendikleri zaman Abhi nin giydiği Sherwani bulur ve eğer Abhi bunu giyerse hafızasında bazı şeyleri hatırlar diye umar. Sherwaniyi Abhi ye gösterirken Tanu ve Aliya şok içinde onlara bakıyorlar. Abhi bu elbiseyi giyeceğini ve Pragaya nın zevkine güvendiğini söylüyor. Abhi elbiseyi giyiyor.

Abhi yeniden Pragya ile yaşadığı evliliği hayal ediyor ancakyüzler net değil. Abhi yere yığılırken Pragya diye cılız bir sesle bağırıyor. Bu sırada Tanu ve Aliya ile tartışan Pragya Abhi nin odasına doğru koşarken Aliya ve Tanu bir ses duymadıklarını söylüyorlar. İşte aşk bu duyulmayanı can kulağı ile duymak görülmeyeni kalp gözü ile görmek. Pragya Abhi nin yanına gittiğinde yerde baygın halde yattığını görüyor. Tüm aile odaya geliyor. Purab doktor çağırıyor. Doktor Abhi yi kontrol ettikten sonra Pragya ile konuşmak istiyor.

Doktor, Abhi’nin hayatının belleğinden daha önemli olduğunu ve onlardan hafızasını hatırlamaya çalışmamalarını istiyor. Pragya şimdi yenildiğini kabul ediyor. Abhi gözlerimin önünde evlenecek ve hiç bir şey yapamayacağım diye ağlıyor. Purab onun ümidini yitirmemesini ister. Bülbül öldüğü halde ben bile ümidimi yitirmiyorum diye moral vermeye çalışır. Purab Tanu ya bu evliliğe izin vermeyeceğini söylüyor. Tanu Purab’ı öldürmeyi düşünüyor. Abhi kendine geldiğinde hayal ettiği düğündeki gelinin Pragya ya çok benzediğini düşünüyor.

Ah Kalbim 212. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir