Ah Kalbim dizisinde haldi Abhi ile Pragaya nın üzerine dökülünce yeni bir mucize daha yaşanmıştı. Benim de aklıma şu veciz söz geliyor. Allah istedikten sonra bütün dünya karşına gelse tesiri yoktur. Allah istemediği taktirde ise bütün dünya bir araya gelse hiç bir iş olmaz. Bu yüzden kaderden emin olan kederden emin olur demiş büyüklerimiz. Abhi ile Pragaya da Aliya ve ekibinin tüm tazyiklerine rağmek kadere karşı gelemiyorlar. Abhi ile Pragya üstlerini temizlerlerken mutlular. İkisinin de birbirlerine söyleyecekleri var ancak bir türlü açılamıyorlar. Ancah ruhları cesetlerinden hayalen ayrılıyor ve birbirlerine özlemle sarılıyorlar.

Tanu sabırsızlıkla Nikhil den haber bekliyor. Tanu daha fazla dayanamayarak Nikhil’i arar ve Purab’ı sorar. Nikhil onun neredeyse ölmek üzere olduğunu ve sangetisini kutlamasını ister. Tanu mutlu oluyor. Tanu Purab öldüğünde kendisine haber vermesini ister ve çağrıyı sonlandırır. Abhi, bir adamın kendisini şehirdeki hastaneden çağırdığını bildiren bir çağrı alır ve adam ağır yaralanan kişiyi buraya getirdiklerini söylüyor. Abhi orada olacağını söyledi ve evdekilere Purab’ın hastanede olduğunu söyledi. Herkesin hastaneye gitmesini ister.  Tanu da gitmeye hazırlanıyor, ancak Aaliya elini tutuyor ve onu sertçe tokatlıyor. 

Bunun bir kaza olmadığını söylüyor. Tanu bunun bir kaza olduğunu söylüyor. Aaliya, onu öldürmeyi planladığını söylüyor. Tanu Purab’ı sevdiğini ve bunu yapamayacağını söylüyor. Aaliya ona yalan söylememesini ister ve bunu yaptığından eminim diyor. Ona doğruyu söylemesini ister. Tanu bunu reddediyor. Aaliya yalan söylememesini ister. Tanu bunu planladığını kabul eder. Aaliya Purab’ı sevdiğimi biliyorsun ve bunu nasıl yapabildin diye kızıyor. Purab’a bir şey olursa Abhi ile evlenmene izin vermeyeceğim diyor. 

Abhi hastaneye geliyor ve Purab’ın ne zaman bilinç kazanacağını sorar. Doktor, 1 hafta veya daha fazla olabilir diyor. Pragya onu görebilir miyiz diyor. Doktor, Abhi ve Pragya’nın onu görmesine izin verir. Tanu, Nikhil ile görüşür ve ona sarılır. En iyi şeyi yaptığını ve ona defalarca teşekkür ettiğini söylüyor. Nikhil ona evliliğinin keyfini çıkarmasını ister ve şimdi kimsenin Abhi ile evliliğini durduramayacağını söylüyor. Abhi ve Pragya Purab’ın yanına gelirler. Pragya Abhi ile Tanu nun asla evlenemeyecekler sözünü Purab’ın söylediğini düşünürken üzülür. Pragya, Purab’ın iyi olacağını ve iyileşene kadar onun en yakın arkadaşı olacağını söyler.

Dadi üzgün görünen Aliya nın yanına gider ve bunun bir kaza olmadığını ancak soğuk hava deposu gibi önceden planlanan bir olay olduğunu söyler. Bunları yaparken hiç mi vicdanın sızlamıyor diye tepki gösteriyor. Aliya da Purab’ı sevdiğini ve asla düşmanı olamayacağını söylüyor. Dadi Purab için dua ediyor. Abhi de Purab’ın çocuk olmadığını ve kazanın nasıl olabileceğini sorguluyor. Abhi polis müfettişini arar ve olayın kesinlikle kaza olmadığını söyler. Aliya Tanu nun Abhi önünde cezalandırılmasını istiyor ve öfkesi geçene kadar Tanu ya mesafe koymayı düşünüyor.

Pragya Abhi nin başının ağrıdığını görünce masaj yapmak istiyor ancak Tanu ben yaparım diye onu engelliyor. Tanu masaj yapmak isterken Abhi çivileri çıkarmasını istiyor. Yani masajını beğenmiyor. Tanu cerrahi eldiveni giyerek masaj yapmaya çalışır ve şimdi düzgün bir evlilik yapacaklarını söylüyor. Abhi bu durumda bile evliliği düşünen Tanu ya kızarak Pragya yı çağırır ve kendisine masaj yapmasını ister. Pragya masaj yaparken  Purab’ın iyi olacağını söyler. Abhi seninle olmak bana güç veriyor diyor. Mitali polis müfettişinin geldiğini söylüyor. 

Tanu tedirgin oluyor. Polis Abhi ye olayın bir kaza olmadığını söylüyor. Abhi şaşırıyor. Polis olayın detaylı bir şekilde araştırılacağını söylüyor.

Ah Kalbim 214. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir