Ah Kalbim dizisinde Purab Tanu nun isteği üzerine öldürülmeye çalışılmıştı. Purab Nikhil tarafından bir kazaya kurban gider. Hastanede yoğun bakımda yatan Puran Aliya ve Tanu nun da arasının açılmasına sebeb olur. Abhi Purab’ın kaza sonucu yaralanmadığını düşünürken eve gelen Polis müfettişi de aynı düşünmektedir. Aliya şüpheleri üzerine çekecek ifadeler verince Aliya onu odasına çeker ve azarlar. Purab’a bir şey olursa onu affetmeyeceğini söylüyor. Müfettiş Abhi ye kırık kolajlı resmi veriyor.

Abhi ve Pragya duygusallaşıyor. Dadi Pragya ya Purab sizi birleştirmek için neler düşünmüş diyor. Abhi çok üzgün biçimde odasına çıkar. Odasında resme bakan Abhi Purab’ın söylediklerini düşünür. Purab Pragya için bir arkadaştan öte olduğunu söylemişti. Yapım şirketinden gelen iki kişi Abhi ye albümü başlatmaları gerektiğini söylüyor. Abhi şimdi sırası değil diyor. Aliya da Abhi nin evlilik düzenlemeleri ile uğraştığını ve şimdilik albümün yapılamayacağını söylüyor. Çalışanlar  bu fikrin Purab’ın olduğunu söylerler. Abhi Purab’ın fikrini duyar duymaz kabul eder. 

Pragya da  onların yanına gelince  Abhi, bir açılış partisi ve basın konferansı olacağını ve davetiyelerle ilgilenmesi gerektiğini Pragya ya söylüyor. Bunun Purab’ın fikri olduğunu söylüyor. Bu arada Aliya Purab’ı ziyarete gitmiştir. Aliya kendisini değiştireceğini ve yanlış iş yapmayacağını ve onunla birlikte olacağını vaat ediyor. Ağlıyor ve Tanu’yu unutacağını ve Pragya’da sorun çıkarmayacağını söylüyor, sadece bir kez senin olduğumu söylesene … Bunları anlatırken Pragya’nın arkasında durduğunun farkında değil.

Parti için düzenlemeler yapılmaktadır. Albümün kapağı için Purab’ın önerisi üzerine Pragya nın resmi çizilmiş altına da Fugy yazılmıştır. Aliya resmi görünce işbirlikçisi Mitali den onu kaldırmasını ve yerine bir örtü örtmesini ister. Mitali seve seve yapıyor. Ancak Dasi her şeyi gizlice izliyor. Aliya yı mort etmek için Mitali nin kaldırdığı resmi bulup eski yerine getiriyor ve üstünü de örtüyor. Onların şok olacaklarını düşünüyor. Abhi de mutfakta yiyecekleri kontrol eden Pragya ya bir sürprizi olduğunu söylüyor. 

Albüm için verilen davete misafirler ve basın mensupları gelmiştir. Tanu fırsattan istifade Abhi’nin albümü için mutlu olduğunu ve 5 gün sonra gerçekleşecek olan evliliğinden dolayı mutlu olduğunu söyler. Dadi bu konuşmaya çok sinirlenir ve basına Purab iyileşene kadar düğün olmayacağını söyler. Pragya Dadi yi uzaklaştırır ve bizi zor durumda bırakacak sözlerden kaçınmalıyız diye uyarır. Tanu ise basına Purab’ı beklemeyeceklerini Dadi nin değişik duygular içinde olduğunu söylüyor. 

Albüm üreticileri Abhi yi benzersiz bir albüm çıkarmasından dolayı sahneye davet ederler. Abhi bu albümün yapımında katkılarından dolayı Purab’a teşekkür ederek başlar. Bu albümü aklıyla değil hissiyle yaptığını söyler. Tanu, muhabirden Abhi’ye albüm için ilham kaynağı olup olmadığını sormasını ister. Reporter, bu albüm için ilham kaynağının kim olduğunu sorar. Abhi eliyle Tanu’yu gösterir. Tanu çok mutlu oluyor. Dasi sürpriz bu muydu diye öfkeleniyor. Abhi ilham kaynağım Pragya diyor. Pragya Tanu nun arkasında olduğu için karışıyor.

Ah Kalbim 215. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir