Ah Kalbim dizisinde heyecan devam ediyor. Dizide Pragya ve Suresh arasındaki nişan bozulacak mı ? Bülbül ile Purab arasındaki sorunlar bitecek mi ? Akash ve Rachna arasındaki bebek krizi ne olacak ? gibi sorular cevap beklerken herkes 7. bölümü merakla bekliyor. Ayrıntılar özetimizde….

Suresh ile Pragya gerçekleri açıklayarak bu nişanı sonlandırmak için konuşurlar. Ancak Suresh temkinlidir. Pragya’yı sevmeye başlamıştır. Bülbül  geç saatlere kadar ofiste çalışmıştır. Ertesi gün işten ayrılacağı için dosyaları tam teslim etmek ister. Purab yanına gelir ve çok geç olduğunu söyler. Aynı zamanda işten ayrılacak olmasını da yadırgar. Bülbül saatine bakar ve çok geç olduğunu anlar ve Suresh’i arar. Ancak onun telefonuna ulaşamaz.

İşten ayrılıp yola çıktığında lüks bir araba onu takibe başlar. Arkasında da sarhoş adamlar gelmeye başlar. Bülbül iyice korkmaya başlamıştır. Sonunda arabanın camı açılır. Bülbül ağzına geleni söylemeye başlar. Arabanın sahibi ise Purab’tır. Bülbül onu gördüğüne çok sevinir. Purab onu evlerine götürürken adresi nerden bildiğini sorar. Purab iş başvurusu yaptığı formdan olduğunu söyler. Bülbül evine yakın bir yerde inerken Purab’tan hoşlanmaya başladığını anlar.

Suresh ve Pragya işten ayrılmışlardır. Pragya bu durumu annesine anlatır. Annesi şok olur ancak sonra Pragya’ya güvendiğini ve her zaman yanında olacağını söyler. Dadi ise oğlu Akash’ın nişanlısı için elbise bakmaktadır. Dışarı çıktığında sıkışık bir trafikle karşılaşır. Başka bir kadın daha karşıya geçmek ister. Bu sırada Pragya onları görür ve onları sırayla karşıya geçirir. Dadi ise torunu Abhi için aradığı kızın Pragya olduğunu düşünür.

Abhi için bir telefon gelir ve TV yi açması istenir. Abhi televizyonu açtığında Rachna ve Pragya demeç vermektedir. TV Pragya’yı överken Abhi’yi kötülemektedir. Aynı zamanda reklam ajansından telefon alan Abhi reklamın iptal edildiğini öğrenince iyice sinirlenir. Dadi sabah dua ederken hizmetçi gazeteleri getirir. Orada Pragya’nın resimlerini gördüğünde kendisine yardım eden kız olduğunu düşünerek mutlu olur. Abhi için istediği kız olduğunu düşünür.

Pragya artık ailelerimize durumu anlatmalıyız derken Surash evlilik teklifinde bulunur. Pragya bunun da kötü bir şaka olduğunu düşünürken Suresh çok ciddidir. Bu sırada Bülbül ikisinin de koleje geri çağrıldığını söyler.

Ah Kalbim 22 Ekim Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir