Ah Kalbim dizisinde Abhi Nşkhil’in peşini uzun süre bırakmazken kafasına yediği darbenin ardından Pragya tarafından durdurulmuştu. Purab kamera kayıtlarından Nikhil’İ teşhis etmiş ve onu hemen polise teslim etmeyi düşünürken Prgaya Nikhil’i hiç bir şeyden haberimiz yıokmuş gibi davranarak delil toplamaya çalışacağız demişti. Purab Nikhil’i iş görüşmesi yapmak için eve çağırmıştır.

Tanu ailesiyle konuşur. Ailesi düğününe geleceklerini ve bir isteği olup olmadığını sorarlar. Tanu düğünü unutmuş olduğunu düşünüyor. Pragya nın bile unutuğunu düşünüyor. Nikhil eve gelmiştir. Onu ilk Mitali görür ve buraya neden geldin diye soruyor. Nikhil Purab’ın çağırdığını söyler. Mitali onun az önce çıktığını söylüyor. Tanu Nikhil’ i görünce kolundan tuttuğu gibi odasına çıkarır. Neden buraya geldin diye kızarken Nikhil Purab’ın hiç bir şeyden haberi olmadığını ve reklam işi için kendisini çağırdığını söyler.

Tanu dün bilinç kazandı bu gün seni çağırıyor diye şüphelerini belirtir. Tanu Nikhil’e hakaret edince Nikhil onu itekler ve birlikte yatağa düşerler. O sırada Abhi içeri girer. Pragya ve Purab Nikhil’in evine gelirler. Anahtarları kontrol ediyorlar, ancak elde edemiyorlar. Purab, iğne olup olmadığını sorar. Daha sonra kapıyı açmayı başarır. Abhi Nikhil’e neden gelip gitmediğini soruyor. Nikhil, Purab ile konuşmaya geldiğini söyler. Tanu yataktaki yanlış anlamadan dolayı Abhi yi ikna etmeye çalışıyor. 

Purab ve Pragya, Nikhil’in evindeki delilleri kontrol ediyorlar. Odayı aramalarına rağmen bir şey bulamazlar ancak dolabın birisinin kilitli olduğunu görüyorlar. Purab istedikleri şeyin burda olduğunu düşünüyorum derken anahtarların nerde olacağını düşünüyorlar ve aramaya devam ediyorlar. Sonunda anahtarları da bulurlar ve dolabı açtıklarından Tanu nun Nikhil’den hamile olduğunu gösteren raporları görürler ve şok olurlar. Nikhil’in Tanu kendine ihanet ederse raporları şantaj olarak kullanacağını düşünüyorlar. 

Abhi Prgaya nın nerde olduğunu düşünüyor. Abhi, Pragya’nın vücuda bir virüs gibi girdiğini ve onsuz huzursuz olduğunu düşünüyor. Prgya bir bardak suyla gelir ve kalbinin soğuması için su getirdiğini söyler. Ancak hayali olduğunu anlar. Aynı şeyi mutfağa giderek yapmak ister. Mutfakta Robin vardır ve ondan soğuk su ister. Robin arkasını döndüğünde Prgaya Abhi ye gülüyordur. Abhi onu görünce çok sevinir. Onunla dans eder. Sonunda onu öpmeye çalışır ancak Pragya kaçmaya çalışıyor. Abhi iyice zorlarken Robin bağırıyor. Beni öpme beni öpme diyor..

Abhi her yerde Prgaya yı görüyor. Tanu merdivenlerden inerken yine Prgaya yı hayal eder. Onunla dans eder. Ancak Tanu nun ayağı takılınca kendine gelir ve Tanu yu bırakıp dışarı çıkar. Dışarda şoförlerini Prgaya olarak görür. Onunla romantizm yaşar. Ellerini yüzüne değdirir ve neden yüzün çok kaba diye sorar. Adamcağız traş olmayı unuttuğunu söyler. Abhi kendine gelir ve Dadi nin yanına gidip masaj yaptırmayı düşünür. 

Dadi nin yanına geldiğinde karşısında yine Prgaya yine onu öpmeye çalışıyor ancak sert bir tokata maruz kalıyor. Seni hadsiz seni diyor Dadi bu yaşımdan sonra neler göreceğim. Abhi Dadi ye onu her yerde gördüğünü ve bundan kurtulamadığını söylüyor. Dadi Tanu yu mu diye soruyor. Abhi Tanu da da onu görüyorum diyerek Pragya olduğunu söylüyor. Dadi şoka girmiş gibi davranıyor. Prgaya olmadığı zaman her yerde onu görüyorsun he diye hayretini ifade ediyor.

Purab ve Pragya eve gelirler ve elerindeki delilleri Dadi ve Dasi ye gösterirler. Tanu 48 saat sonra her şeyin biteceğini söylerken Prgaya da aynı şeyleri ona söylüyor.

Ah Kalbim 223. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir