Ah Kalbim dizisinde Tanu nun gayri meşru çocuğu yüzünden herkes gergindir. Tanu raporların sahte olduğunu söylerken odasına çıkmış ve bebeğin Abhi ye ait olduğunu gösteren sahte DNA belgesini sunmak istemiştir. Onu Aliya durdurur ve daha kötü sonuçlar doğuracağını söyleyerek belgeleri alıkor.  Aaliye, Abhi’ye raporların sahte olduğunu söyleyerek başlar. Abhi, Purab’ın getirdiğini ve sahte olamayacağını söylüyor. 

Abhi Tanu ya inanmadığını Purab’ın belgelerine karşılık ne getireceğini merak ettiğini söyler. Tanu’nun neyin doğru olduğunu söylemesi gerektiğini söylüyor. Purab, gerçeği bilmek için şimdi Nikhil ile görüşeceklerini söylüyor. Aaliya bunun bir aile meselesi olduğunu ve herhangi bir yabancıyı karışmamamız gerektiğini söylüyor. Purab, Tanu’nun Nikhil’in bebeğine hamile olduğunu ve onunla konuşacağımızı söylüyor. Abhi Purab dan Nikhil’i aramasını ister. Purab ona düşünmesi için zaman kazandırmamak için evlerine gideceklerini söyler. Bu sırada Aliya ve Tanu nun telefonlarını da alarak Nilhil’e haber vermelerini önlemiş olurlar.

Tanu, Aaliya, Dadi, Dasi ve Mitali aynı arabayla Nikhil’in evine giderlerken Tanu su içmek istediğini söyler. Dadi şoförün verebileceğini söyledi. Tanu bu sefer tuvalete gideceğini söyler. Dasi Nşkhil’in evinde gidersin diyor. Tanu, Nikhil’in evde olmayacağını umuyor. Nikhil’in evine ulaştılar ve kapıyı çaldılar. Nikhil kapıyı bornozu ile açar ve duş aldığını ve beklemelerini ister. Abhi içerde onu bekleyeceklerini söyler. Nikhil giysileri değiştirdikten sonra gelir ve tüm Mehra ailesini Tanu ile birlikte görür. Benim için bir sürpriz oldu der ve reklam anlaşması oldu mu diye sorar. 

Purab gayri meşru ilişkiyi ortaya çıkarmak için buraya geldiklerini söyleyince Nikhil şok olur. Nikhil Tanu ile sadece arkadaş olduklarını söyler. Purab dan kanıtını sorar. Abhi, Tanu’nun gebelik raporunu gösterir ve bebeğinin babası olduğunuzu yazdığını söyler. Nikhil tabi ki de raporun sahte olduğunu söylüyor. Purab sahte olmadığını ve bu raporu kendi evinizden aldım diyor. Nikhil bir kere daha şok…Tanu da Nikhil’in bu belgeleri neden sakladığını düşünüyor ve Nikhil’İn aptal olduğunu düşünüyor.

Purab Nikhil den doğruyu söylemesini aksi taktirde Tanu hakkında yasal işlem başlatacaklarını söylüyor. Bu sırada herkes merdivenlerden inen bir kadının odasından geldiğini görüyor. Kadın bu insanların kim olduğunu soruyor. Nikhil arkadaşları olduğunu söylüyor. Kadın kendisini Tanu olarak tanıtır. Herkes şaşkındır. Nikhil onun geçen sene hamile kaldığını söylerken Tanu gülümsüyor. Tanu nun bebeği evli olmadığımız için istemediğini ancak şimdi birlikte olduklarını söylüyor.

Ah Kalbim 225. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir