Ah Kalbim dizisinde Sarla hastaneden zorla çıkarak Abhi nin düğününe gitmişti. Prgaya nın kayıp olduğunu ve hayati tehlikesi olduğunu söyleyince Abhi boynundaki çelengi çıkarmış ve bu evliliğin olmayacağını söylemişti. Sarla Abhi ve ailesini Prgaya nın kaçırıldığı yere götürmüş ve başından geçenleri anlatmıştı. Sarla onlara Prgaya nın yüzüğünü gösteriyor. Aklıma Prgaya nın adamalara söylediği söz geldi. Pragya adamlara bir mucize olacak ve Abhi evlenmeyecek demişti. Dediği de annesi yoluyla gerçekleşti.

Abhi nin Janki nin verdiği bilgiler ışığında Prgaya nın peşine düşerken Purab da telefon kayıtlarından Prgaya nın yerini tespit etmeye çalışır. Nikhil kendi evinde Abhi ile Tanu nun evliliğini kutlamak için hazırlık yaparken kapı çalınır. Nikhil karşısında Tanu yu görünce çok şaşırır. Tanu ya neden burdasın sen evlenmedin mi diye sorar. Tanu olayları anlatır. Tanu çok öfkelidir. Nikhil’i becerisizlikle suçlar. Onun verdiği suyu suratına serper ve bardağı da fırlatır. Tanu Prgaya nın öldürülmesini istiyor. Nikhil adam öldürmenin zor olduğunu söylüyor ancak Tanu nun öfkesi onu da canavarlaştırıyor. 

Purab her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Aliya nın odasına gider ve Prgaya nın nerede olduğunu sorar. Aliya şimdi hiç havamda değilim ve dinlenmek istiyorum diye konuşmayı reddeder. Purab çok sinirlidir. Aliya nın bir anda boğazına sarılarak sorusunu tekrar eder. Aliya yı Dadi kurtarır. Dadi böyle yapmakla onların seviyelerine düştüklerini söyler ve Prgaya için dua etmekten başka çarelerinin olmadığını söyler. Nikhil Damru yu arar ve Prgaya nın öldürüleceğini söyler. Damru Abhi nin Prgaya yı aramaya çoktığını söyler ve dikkatli olmaları gerektiğini belirtir. Prgaya ise  adamların elinden kaçmayı düşünüyor.

Damru nun adamları içki içiyorlar. Prgaya bir anda ağlamaya başlıyor. Adamlar şaşkın şaşkın Prgaya ya bakıyorlar ve neden ağladığını soruyorlar. Prgaya sevdiğim adam evleniyor ben ağlamayım da kim ağlasın diye bağırıyor. Adamlardan içki istiyor. Adamlar önce vermek istemiyor. Prgaya onlara mücevherlerini vereceğini söylüyor. Sonunda adamları ikna etmeyi başaran Pragya bir elini çözdürüp içki içiyormuş gibi yapıyor. Adamlarla muhabbet eden Prgaya onlar sarhoş oluncaya kadar numara yapmaya devam ediyor. 

Adamların sızmasının ardından Prgaya iplerinden kurtularak adamları tek tek bağlar. Bu sırada Purab’a bir telefon gelir ve ölü bir kadın olduğunu söylerler. Purab teşhis için morga gider. Purab bu olayı ailesine nasıl anlatacağını düşünürken Abhi yi arar. Abhi ye Prgaya ya benzeyen bir ceset bulunduğunu söylerken Abhi şok olur ve elindeki telefonu yere düşürür. Abhi umutsuz bir şekilde dolaşırken Arjoon Kapoor ile tanışır. Arjoon Kapoor ona insan umudu ile yaşar. Hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin diye nasihat eder. Abhi yeniden Prgaya yı aramaya devam ediyor. Bu sırada Purab onu arar ve ölen kişinin Prgaya olmadığını söyler. Abhi Arjoon Kapoor’un sözlerini hatırlıyor. 

Prgaya nın kaçma macerası kısa sürer. Damru onu yeniden yakalayarak bağlar. Purab ise yeni bir iz bulmuştur. Abhi yi arar ve bulduğu adresi ona bildirir.

Ah Kalbim 234. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir