Son bölümde Bülbül Neil’den ablası ve eniştesinin intikamını almak için arabasını son gaz üzerine sürerek onun yaralanmasına kendisinin ise daha fazla yaralanmasına sebeb olmuştu. Bülbül’ün hastaneye gelmesiyle tüm aile bireyleri yanına koşmuş sağlığı için endişelenmişlerdi. Sarla ve ailesi onun başından ayrılmak istemese de Purab dinlenmeleri için eve gitmelerini ister. Sarla onu iyi görene kadar başında bekleyeceğini söyler.

Tanu hemşire kıyafeti giymiş Aliya’ya saçma fikirlerinden dolayı kızmaktadır. Aliya planlarının kusursuz olduğunu ve hemşire kılığında Bülbül’ün odasına girerek onu öldüreceğini söyler. Aliya ağzını kapatarak odaya geldiğinde kapıda Sarla ile karşılaşır. Sarla neden içeri girmek istediğini sorar. Aliya pansuman yapacağını ve enfeksiyon riskinden dolayı kendisinin içeri girmemesini söyler.

İçeri girdiğinde Bülbül’ü boğarak öldürmek ister. Ancak otopside ortaya çıkacağını düşünerek vazgeçer. Sonra yanında kan serumunu görür ve kan akışını durdurursa delilsiz öldürebileceğini düşünür. Eyleme başladığında Purab içeri girer ve bu saatte burada ne işinin olduğunu sorar. Aliya endişeli şekilde serumdaki hava kabarcığını göstererek onu düzelttiğini söyler ve dışarı çıkar. Purab bu sesi bir yerden hatırladığını düşünür.

Abhi Pragya’ya evden ayrılmamasını, Neil’in geleceğini ve kendilerini kaçırmada kimin yardım ettiğini söyleyeceğini belirtir. Neil polisler eşliğinde gelir ve Bülbül’ün bir hatası olmadığını ve olayın bir kaza olduğunu söyler. Kendisini affettirmek için yardım eden kişiyi söyleyeceğini belirtir. Aliya, Tanu ve Mitali diken üstünde beklerken Neil de Purvi’nin ismini verir. Zavallı Purvi hiç bir suçu yokken suçlu oluverir. Pragya o gün kaçırma anı ve öncesini düşünerek Purvi’nin yapabileceğini varsaymaya başlar.

Purvi’yi alıp başka bir odaya götüren Pragya ondan hesap sormaya başlar. Purvi ne kadar da ben suçsuzum dese nafile. Herkes kızın üstüne gidince o da etrafındakileri suçlamaya başlar. Sonunda Pragya’dan tokatı yer. Purvi çok yakında delillerle suçsuz olduğumu ispatlayacağım ve Sarla’nın gözüne sokacağım der. Pragya daha sonra kardeşleri için annesinin kucağında ağlamaya başlar. Birisi hastanede diğeri de hapishanede……

Purab Bülbül’ün planı olan Abhi le Pragya’nın daha çok zaman geçirmesi için birbirlerini kıskanmaları lazım lafı üzerine Pragya’yı modellik konusunda ikna eder. Abhi’nin verdiği basın toplantısında yeni model ile ilgili sorular gelir. Abhi bunun sürpriz olduğunu söyler. Yanında bulunan Purab’a da sorar ancak Purab kendisi için de sürpriz olduğunu ancak yapımcının haberinin olduğunu söyler. Perdeler açıldığında Pragya erkek bir modelle ortaya çıkar. Abhi şaşkın ve aynı zamanda sinirlidir.

Ah Kalbim 3 Ocak Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir