Ah Kalbim dizisinde ilerleyen bölümlerde enteresan olaylar yaşanacak. Abhi geçirdiği bir kazadan dolayı hafızasını kaybedecek. Olay öyle bir hale gelir ki Abhi son 2,5 yılı hatırlamayacaktır. Bu arada Pragya yine iş başında olacak ve Aliya ve Nikhil’in kirli planlarını bozmaya çalışacaktır. Enteresan olayların yaşandığı olaylar zinciri ayrıntılarda….

Pragya 2 nisan özetinde  Tanu nun bebeğini öldürmekle suçlanır. Abhi de buna sessiz kalınca Pragya  madem yüzümü görmek istemiyorsun ben de anne ocağına gidiyorum demişti. Abhi ölen bebeğine mi acısın, yoksa en sevdiği varlığın gittiğine mi ? Abhi gelgitler arasındadır. Dadi ise Sarla dan bir telefon almış ve suçlanmıştır. Dadi Abhi den hesap sormak için yanına gider. 

Dadi biraz ileri gidincer Abhi evi terkeder. Abhi kimsenin bilmediğini düşündüğü bir eve gider ve kendini içkiye verir. Pragya da Abhi ile hesaplaşmak için onu aramaktadır. Sonunda yağmurlu bir akşamda onun kaldığı eve ulaşır. Abhi önce onu almak istemez ancak yağmur o kadar şiddetlidir ki sonunda dayanamaz ve Pragya’yı içeri alır. Pragya Abhi’yi ikna etmeyi başarır ve tüm gerçekleri anlamasını sağlar.

Nikhil ise Pragya’yı tamamen ortadan kaldırmak için bir tamirci ile anlaşarak Pragya’nın arabasının fren balatalarını gevşetir. Abhi ertesi sabah Pragya ya sürpriz yapmak için şehre kahvaltı almaya gider. Bindiği araba Prgaya’nın arabasıdır. Sonunda Abhi kaza yapar ve ölür. Ancak bir mucize gerçekleşir ve Pragya’nın ABHİ’nin kalbine iğne yapmasıyla Abhi yeniden canlanır.

Abhi yeniden kendine geldiğinde Pragaya’yı hatırlayamaz. Abhi 2.5 yıl öncesini hatırlayamamaktadır. Aliya, Dadi, Mitali v.b herkesi hatırlamasına rağmen Pragya ve ailesi hafızasında yoktur. İşin kötü tarafı hafızasını zorlarsa komaya girme tehlikesi vardır. Prgaya annesinin evine gitmek zorunda kalır. Bundan sonraki süreç Pragya’nın kendini kabul ettirme sürecidir.

Ah Kalbim 17 Ocak Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir