Ah Kalbim dizisinde çok heyecanlı sahneler bizleri bekliyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Prgaya bebeğin Nikhil den olduğunu kanıtlamak için DNA testi yaptıracak. Sonuç bebek Abhi nin değildir. Bu durumu anlayan Tanu ve Nikhil tehdit ve şantajla doktoru baskı altına alarak sahte bir sonuç daha yayınlayarak Pragya yı yalancı çıkaracaklar. Pragya doktor Shela’nın neden yalan söylediğini araştırırken Nikhil’in onun çocuğunu kaçırdığını öğrenecek.

Pragya doktorun çocuğu Pari’yi bulur. Ancak bu sefer de kendisi Nikhil tarafından kaçırılır. Olyalar bu şekilde devam eder. Pragya kaçmayı ve çocuğu kurtarmayı başarır. Çocuğu annesine teslim ederken Nikhil’in adamları tarafından üzerine araba sürülerek öldürülmek istenir. Pragya bu kazadan kurtulurken Tanu kazaya kurban gider. Tanu bu kazada bebeğini kaybetmiştir. 

Tanu ve Nikhil bebeğin katili olarak Pragya’yı sorumlu tutarlar. Abhi ise hayata küsmüştür. Kimseyle konuşmak istemiyor. Abhi kimsenin bulamayacağı bir evde kendini içkiye verir. Ancak Pragya onu bulur. Prgaya uzun uzun her şeyi anlatarak onu ikna eder. Abhi artık Pragya nın masum olduğuna inanmaktadır. Her şeyin Tanu ve Nikhil’in başı altından kalktığını anlamıştır. Geceyi birlikte geçiren Abhi ve Pragya çok mutludurlar. Nikhil ise Pragya’nın ölmesi gerektiğini ve bütün her şeyden onun sorumlu olduğunu düşünmektedir.

Nikhil bir tamirciyle anlaşarak Pragya nın arabasının frenlerini bozdurur. Tamirci araba 5 dakika içinde frenleri tutmaz hale gelecektir der. Purab da Nikhil ve Tanu nun bu planınından haberdar olmuş yana yana Pragya yı aramaktadır. Sabah olur. Abhi Pragya ya sürpriz yapmak için erkenden şehre kahvaltılık almaya gider. Bu sırada Pragya ya ulaşamayan Purab Abhi yi arar. Tanu ve Nikhil’in planlarından bahseder. Pragya yı arayıp arabaya binmemesini ister. Abhi bir kendine bir arabaya bakar. Tamam der ben Pragya yı arayacağım. Ancak Pragya ya bir şey demeden öleceğini düşünür. 

Abhi Pragya yı arayarak son cümlelerini söylemek ister. Abhi öleceğini ancak kalbinin her zaman Pragya ile olacağını söyler. Bu sırada araba kontrolden çıkarak vadiye yuvarlanır gider. Pragya nın telefonu yere düşer. Pragya hemen olay yerine gider. Arabayı bulmuş ancak Abhi yi bulamamıştır. Sonra Abhi nin fırlamış olabileceğini düşünür ve aramaları neticesinde onun kanlar içinde olan bedenini bulur. Onu hemen hastaneye kaldırır. Doktorlar tüm müdahalelere rağmen onu kurtaramaz. Anlayacağınız Abhi teslim-i Ruh etmiştir. Pragya doktorlara yalvarır. Elinizden ne geliyorsa yapın diye Ancak doktor ben Tanrı değilim diyerek her şeyin bittiğini söyler.

Ah Kalbim 15 Ocak Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir