Aşkı Roman dizisi ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi günü 19:45 de Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Aşkı Roman dizisinin ilk bölümü ile adeta şapkadan tavşan çıkardı ve Tv8’de bu güne kadar yayınlanmış tüm dizilerden daha fazla reyting almayı başardı. Acun Medya her ne kadar Aşkı Roman  dizisini yayınlama kararı aldığında sanat camiasından ve izleyicilerden çok eleştiri alsa da Aşkı Roman’ın reytingleri Acun Ilıcalı’yı utandırmadı.

Aşkı Roman Reytingleri

Aşkı Roman 1. bölüm 21 ağustos pazartesi 2.45 reyting ile 6. sırada yer aldı.

Aşk-ı Roman Tuttu mu? Aşk-ı Roman Sevildi mi?

Aşkı Roman dizisi ilk bölümü ile yaz sezonuna göre çok yüksek bir reyting aldı eğer Aşk-ı Roman bu reytinglerini koruyabilirse gündüz kuşağının en çok izlenen dizisi olabilir. Peki Aşkı Roman dizisi izleyici tarafından sevildi mi?

Aşkı Roman dizisinde ki karakterler dizide kendi isimleri ile yer aldılar ve Aşkı Roman dizisinde 3 5 profesyonel oyuncunun yanı sıra diğer tüm oyuncular Evleneceksen Gel programında taliplerini arayan yarışmacılar bu yönleri ile halk neredeyse hiç bir reklamı yapılmayan Aşkı Roman dizisini izlemek için ekran karşısında yer aldı.  Aşkı Roman dizisini yayınlandığı saatte ekran başında olan izleyicinin %10’u izledi.

Aşkı Roman Dizisi bu reytingler ile 2017 2018 yeni sezonunda her akşam Tv8 de izleyicisi ile buluşabilir. Şuanda Aşkı Roman Dizisinin herhangi bir erken final durumu yok

 Aşkı Roman dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Aşkı Roman 2. bölüm Fragmanı

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir