Cüneyt hafıza kaybının geçici bir durum olup olmadığını bilemediği için ailesini üzmek istemez ve yaşadıklarını saklar. Cüneyt hafızasını tamamen kaybedip kızı Güneş’i ve sevdiği kadın unutacağından çok korkmaktadır. Cüneyt için en büyük şans ise karşısına beklenmedik anda çıkan iyilik meleğidir.

Feride ve Yaman ise mutluluklarının ve huzurlarının tadını çıkarmaya devam ederken Asiye ve Feride’nin Zühre’nin yanına gelmesi ortalığın da bir anda karışmasına neden olur. Osman ise oğlu Murat’ın kendisine layık bir kız ile görüşmesini ister bu nedenle de Güzel’i karısına çıkar. Murat ise Osman’ın Güzel’i rahatsız ettiğini öğrenince Osman’ın karşısına çıkar ve artık hayatına müdahale etmemesini söyler.

Zühre ise Defne’nin Murat ile görüşmediğini öğrenir. Bu durumda Murat ya yalan söylemektedir yada kiminle görüştüğünün farkında değildir. Güzel ise defalarca Murat’a gerçek kimliğini açıklamak için harekete geçse de Murat buna izin vermez. Peki Murat’ın gerçekleri öğrendiğinde tepkisi ne olacaktır?

Ateş ise Zeynep’ten artık kesin olarak vazgeçmiştir ancak duygularını bastırmakta zorluk çekmektedir. Zeynep’i her gördüğünde kendini zor tutan Ateş Zeynep’i kendinen soğutmak için ona kötü davranmaya devam eder. Zeynep Ateş’in neden kendisine bu kadar kötü davrandığını ise kendisine gelen teklif sonrası anlayacaktır. Peki Toraın teklifine Zeynep’in tepkisi ne olacaktır?

Sevgi ve Kader’in yaptıkları plan ise Ateş’i zor duruma düşürür. Ateş Zeynep’ten kaçmaya çalışırken sonunda baş başa kalmışlardır.  Sevgi ve Kader’in planı işe yarayacak mıdır?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir