Kardeşinin Ankaraya gelmesi ve yaşayacağı macera Feride’yi bambaşka bir yola sürükler. Kapı açılır ve karşısına çıkan Cansu ile göz göze gelirler. Peki Cansu kimdir ? Gerçekten kardeşimidir ? Bu sırada Yman’ın tek isteği Feride’ye kendisini ifade edebilmektir. Olanları tüm açıklığıyla anlatmak ve Cansu ile yüzleştirmek istemektedir. Bunun için harekete geçen Yaman sonunda ödülünü alacaktır.

Feride Yaman’ın karşısına çıkar ve beklenmedik şekilde kocasına sıkıca sarılır. Onu kolayca affedemese de kendisini sevdiğinden emindir ve onu kaybetmeyecektir. Sonuçta yaşanan talihsizlikler ve kendi yaptıkları Yaman’ı bu noktaya getirmiştir. Geçmişi unutmak isteyen Feride gelecek günleri yaşamak ister.Fakat Cansu kimdir ? Bundan sonra neler yapacaktır ?. Feride ve Cansu arasında yaşanacaklar merak konusudur.

Bu esnada Kozanlar büyük şok yaşamaktadır. Murat Osman ve Cüneyt eve gelen Cihan’ı tehdit etmiştir. Cihan’ın köşeye sıkışması herşeyi alt üst edecek bir intikam planının fitilini ateşleyecektir. Osman Kozan’a çevrilmiş bir silah ateşlenecek ve Kozanların hayatını alt üst edecektir. Murat bu esnada herşeyin ortasında kalmıştır.

Toprak’ın planını bozmak isteyen Ateş herşeyi göze almıştır. Pınarı kolundan tutar ve kardeşinin evine getirir. Pınar’ı korumanın tek yolunun bu olduğunu düşünür. Zeynep’in Toprak’ın kötü biri olduğunu ispatlamaya uğraşması Pınar’ı evden daha da koparacaktır.

Öte yandan işsiz kalan Ateş için yeni bir fırsat ortaya çıkar. Ateş’in hayali bütün aileyi içine alacak ve herkesin ucundan tutacağı bir iş ile yeni bir heyecan yaratacaktır. Fakat Yiğit’in zorbaca dönüşü ailede bomba etkisi yaratacaktır. Altta kalmaya hiç niyeti olmayan Kader yaşadıklarını sorgulamaya başlar ve kavgaya sesini yükselterek karşılık verir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir