Beni Affet 1293. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Beni Affet’de yeni bir hafta heyecan dolu yeni bölümlerle ekrana gelmeye devam ediyor.Yeni haftada yine olaylar karışacak . En çok merak edilen ise Cüneyt’in durumu. Beni Affet 8 Ocak Pazaetesi neler yaşanacağını Beni Affet 1293. Bölüm Özeti’nde sizler için hazılardık.

Feride ve Yaman

Beni Affet 1293. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Zeynep ve Ateş birbirlerine kırıcı laflar ederler. Her ikisininde gururlarına yenik mi düşeceği merak edilmektedir. Ateş ve Zeynep’in aralarında ne olduğunu öğrenmek isteyen Toprak , Yiğit ile konuşmaya gider. Yiğit’in şse Kader ile boşanma günü gelmiştir. Ateş böyle bir günde ailesini yalnız bırakmak istemez.

beni affet cansu

Feride Cansu hakkında öğrendiklerinin ardından darmadağın olmuştur. Cansu’nun adresini öğrenerek yanına gitmeye karar verir. Bu sırada Yaman’da annesine hesap sormak için yanına gider fakat Cansu ile ilgili duyduklarından sonra şok olacaktır. Feride ise öğrendiği gerçeklerin ardından önemli olduğu aklar zor bir karar alacaktır. Kozanlar Doktor Mine’den Cüneyt’in hastalığı ile ilgili gerçekleri öğrenince şok olacaklardır.

Beni Affet 1293. Bölüm’de yaşanacaklar bu şekilde. Sizlerde düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir