Beni Affet 1295. Bölüm Özeti 10 ocak Çarşamba Neler Olacak ?

Star Tv de yayınlanan günlük dizi Beni Affet’de heyecan sürüyor. 1295. Bölümü ile ekrana gelecek olan dizide işler oldukça karışmış görünüyor. Özellikle Cansu’nun hamileliğinden sonra eli ayağı birbirine karışan Yaman’ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merak konusu oldu.

Beni Affet 1295. Bölüm Tüyoları 10 Ocak Çarşamba Yaşanacaklar

Cansu hamile kalmasının ardından Yaman ile ilgili beklentisini arttırmıştır. Öte Yandan Feride ile durumlarınıda merak etmektedir. Yaman için artık hayatını etkileyecek bir seçim yapma zamanı gelmiştir. Peki Yaman kimi seçecektir ? Cansu çocuğunu taşıdığı için Feride’den ayrılacak mıdır ?

Zeynep ve Ateş cephesinde de işler iyi gitmez. Sinirlerine hakim olamayıp birbirlerine ağır laflar ederler. İkisininde bu sözlerin ardından gurur yaparak birbirlerinden uzaklaşması beklenirken sürpriz bir gelişme yaşanacaktır. Ateş ve Zeynep arasında neler geçtiği ile ilgili herşeyi öğrenmek için Toprak Yiğit ile konuşmaya gider.

Beni Affet 1295. Bölüm Tüyoları bu şekilde. Resmi özet yayınlandığından sayfamız güncellenecektir. Yorumlarınız belirtmeyi unutmayın iyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir