Beni Affet 1298. 1299. 1300. 1301. 1302. Bölüm Özetleri ve Haftalık Tüyoları

Bebeğinin kalp atışlarını duyan Yaman derinden sarsılırken Feri’de karakolun nezaretindedir. Gecey orada geçiren Feride’nin yardımına Yaman koşmuş olsada Cüneyt’de boş durmayacaktır. Çocucuğunun annesine bu zor durumda elinde gelen yardımı yapmak isteyen Cüneyt’in bu hamlesini Feride reddeder. Yaman’ın Cansu’ya şikayetini geri çekmesini söylemesinin ardından alcağı yanıt ise şok etkisi yaratacaktır.

cansu ve yaman hastanede

Cansu , Yaman’a “ancak benim yanıma eve dönersen Feride’i affederim” demesi Yaman’ı adeta şok eder. Feride’nin düştüğü durum ve Cansu’nun isteği ve Cüneyt’in sıkıştırmaları Yaman’ı oldukça zor bir duruma sokacaktır. Feride için herşeyi yapmaya hazır olan Yaman’ın vereceği karar herkesi şaşkına çevirecektir. Cansu’ya eve dönmeyi kabul ettiğini söylesede kafasında başka planları vardır.

beni affet ateş

Bu sırada Asiye’nin kızı olduğu ortaya çıkan Güzel’in Mükellef ve Murat  yanındadır. Onu korumak için yemin eden Murat’ın farkıda olmadığı yeni bir düşmanı vardır , Asiye… Mükellef’i iyice sıkıştıran Asiye Murat ve Güzel’i ayırmasını ister. Zor durumda kalan Mükellef , Güzel ya da geçmişi arasında bir karar vermesi gerekmektedir.

yaman feride hastane kapısı

Zeynep’in kaçırılması Karacanlar’ı alt üst etmiştir. Henüz Yiğit’in gerçek yüzü ortaya çıkmışken Zeynep’i kurtarmak için herşeyi yapmaya çalışan Ateş zor bir kararın eşiğine gelir. Ateş Kız kardeşini bu işe karıştırmadan Zeynep’i kurtarmak ister. Fakat bu sırada aileyi derinden sarsacak bir olay yaşanacaktır. Patlayan bir silah ve Yiğit’e sağlanan bir kurşun karanlık günlerin habercisidir. Peki kim ateş etmiştir ?

Beni Affet’de haftanın özeti bu şekilde. Sizlerde tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir