Beni Affet 1298. Bölüm Özeti , Tüyoları ve 15 Ocak’ta Yaşanacaklar

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet’de yeni haftada yine heyecanlı olaylar bizi bekliyor. Beni Affet 1298. Bölüm özetinde hafta başı yaşanacaklara dair tüyoları sizlerle paylaşacağız. Gittikçe karışan Feride Yaman Cüneyt üçgeninde bakalım bu hafta bizleri neler bekliyor.

Beni Affet 1298. Bölüm Tüyoları

Hamileliğini iyiden iyiye koz olarak kullanmaya başlayan Cansu öte yandan da sürekli hastaneye gidip gelmeye başlar. Feri’de ve Yaman zor durumda olan Cansu’yu hastaneye taşırlar. Cansu kendine geldiği zaman gerçeği Feride’ye aktarır.  Feride ise Cansu ve Yaman arasında neler olduğunda şüphe duymaktadır. Şüpelerini gidermeye karar veren Feride hesaplayamadığı bir durumun içinde kalacaktır.

Beni Affet’de ilginç gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Yiğit karakteri yakın zamanda diziden ayrılacak. Ölerek ya da başka şekilde olacağı şu an bilinmiyor. Hapse de girebilir. Toprak ise dedikodular çıksa da diziye devam ediyor. Bir süre daha planları ile can sıkmaya devam edecek. Ateş ve Zeynep’in bir araya gelmesi bir müddet daha ertelenecek gibi.

Resmi Özet henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamız güncellenecektir. 1297. Bölüm Resmi Özeti İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir