Beni Affet 1303. Bölüm Tüyoları ve 22 Ocak Pazartesi Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet’de yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Geçen hafta finalinde özellikle dağ evi sahneleri oldukça ilgi çekiciydi. Yaman Cüneyt ve Feride üçgenince işler yine oldukça karışık. Yeni haftanın ilk gününde  yaşanacakları Beni Affet 1303. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

feride

Beni Affet 1303. Bölüm Tüyoları 22 Ocak Pazartesi Günü Neler Olacak ?

Cansu’nun hamile olduğunu öğrenen feride şaşkına dönmüştür. Yaman’ın tüm çabalarına rağmen ona inanmayan Feride Yaman’ı tamamen hayatından def etmeye karar verir. Bu sırada fırsatı değerlendirme çabasındaki Cüneyt’e de oldukça ters davranacaktır. Feride’yi kazanmak için Yaman Cansu ile ilgili yeni bir plan hazırlar. Asiye ve Cansu ile konuşan Yaman onları çok mutlu edecek bir haber verir. Murat Güzel ve Asiye’nin konuştuğunu öğrenince Asiye’nin yanına koşar.

beni affet cüneyt

Toprak ve Pınar’ın evlilik kararı Ateş Zeynep ikilisini şok eder. Evliliğe onay verir gibi görünen Ateş yaptığı planla Toprağı ters köşeye yatırır. Butikten ayrılma isteğinde ısrarlı olan Kader yeni iş aramaktadır. Mahir ise Kader’in ayrılmaması için onu çok şaşırtacak bir hamle yapacaktır. Geçmişte Pınar ve Ateş arasında birşeyler yaşandığına inanan Toprak yeni bir plan yapacaktır.

Beni Affet 1303. Bölüm Resmi Özeti’ni sizlerle paylaştık. Sizler’de tahmin ve düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir