Beni Affet 1307. Bölüm Tüyoları ve 26 Ocak Cuma Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet dizisinde bir hafta finaline daha gelirken heyecan da tüm hızıyla devam ediyor. Yaman’ın suçsuzluğunu ispatlama çabası devam ederken Cansu’da Yaman’ı kazanmak için herşeyi denemektedir. Beni Affet’de haftanın son gününde yaşanacakları Beni Affet 1307. Bölüm Özeti başlıklı haberimide sizler için derledik.

Beni Affet 1307. Bölüm Tüyoları

Güzel ile evlenmek isteyen Murat iş bulur fakat bu iş çevresine anlattığı gibi değildir. Ağır bir işte çalışan Murat etrafındakilere yöneticilik yaptığını söylemektedir. Güzel haber vermeden Murat’ı iş yerinde ziyarete gider ve gördükleri karşısında şok olur. Murat’ın bundan sonra ne yapacağı merak konusudur. Güzel Murat’ın yalanını  affedecek midir ?

Ateş ve Zeynep evlilik hazırlığındadır bu sırada Toprak ise nikahı engellemek için plan kurmakla uğraşır. Toprağın gerçek niyetinden habersiz Pınar , Toprak ile evleneceği için mutludur. Fakat ablasının nikahı öncesi Toprak ile ilgili göreceği bir manzara Pınar’ı alt üst edecektir. Kardeşinin yanında olmadığına üzülen Zeynep ise evlendiği için sevmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir