Beni Affet 1310. Bölüm Tüyoları ve 31 Ocak Çarşamba Yaşanacaklar Özeti

Boşanma davası sonunda gerçekleşmiş ve herkesi şoke eden gelişmeler yaşanmıştır. Yaman önce itiraflarla dolu sözler söylemiş ardından sunduğu deliller ile uzağa düştüğünü kanıtlamıştır. Karısını çok sevdiğini ve boşanmak istemediğini söylemiş ve hem hakim hemde Feride’yi oldukça şaşırtmıştır. Neticede hakim  Feride ve Yaman’ı boşamamıştır.

Beni Affet 1310. Böüm’de ise Feride Cüneyt’in bu kadar ileri gidebileceğine ihtimal vermemektedir. Yaman mahkemeden zaman talep eder. Böylece Cüneyt ve Cansu’nun tüm oyunlarını tek tek ispat edecektir. Fakat işyerinde karşılaşacağı sıkıntılı durumlar bunu engelleyecektir. Buy zor günlerinde Feride Yaman’a destek olacaktır. İşleri düzeltmek için uğraşacak olan Yaman ve Feride yeniden yakınlaşmaya başlayacaklar.

Feride’nin kafası iyice karışmıştır. Yaman’ın söylediklerini ispat etmesi ve haklı olması durumunda ona bir kez daha inanmayarak oldukça or durumda kalacaktır. Cansu Yaman ile Feride’nin arasını açmakta başarılı olduğunu düşünmektedir. Zayıf anından yararlanarak Yaman’a yakınlaşmak ve Feride’yi tamamen unutturmak için evin düzenini değiştirir. Böylece Yaman’a kendisinin evin hanımı olduğu izlenimini vermeyi amaçlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir