Beni Affet 1312. Bölüm Tüyoları ve 2 Şubat Yaşanacaklar Özeti

Beni Affet’de bir haftanın daha finaline geldik. Son dönemde karışan olaylar halen çözüme kavuşmuş değil. Yaman Feri’de ve Cüneyt dört bir taraftan sorunlarla boğuşmaya devam ediyor. Hafta finalinde yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1312. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Beni Affet 1312. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Güzel’in gizemli geçmişinde neler olup bittiği neler yaşandığı merak konusu olmuştur. Hem Aman hemde Güzel’i tehdit altında bırakan şey nedir ? Bu karanlık geçmişi bilen bir kişi Mükellef ile yüzvyüze gelecektir. Bu kişi kardeşi Orhan’dır. Uzun süredir ceza evinde bulunan Orhan hapisten çıkmıştır ve onun gelmesi tüm dengeleri yeniden değiştirecek cinstendir.

Güzel’in gerçek ailesinin kim olduğunu en iyi bilen isim Orhan bu durumu çıkarları için kullanacaktır. Bu gerçeği hiç umulmadık bir isim öğrenecektir. Güzel2in gerçek annesini öğrenen kişinin kim olduğu ve bunu nasıl kullanacağı en büyük soru işaretidir. Beni Affet’de önümüzdeki haftayı heyecanlı günler bekliyor gibi görünüyor. Sizlerde tahminlerinizi yorumlarınızda belirtiniz. İyi Seyirler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir