Beni Affet 1333. Bölüm Özeti 5 Mart Tüyoları

Star Tv’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet’de heyecan devam ediyor. Hatırlayacağımız üzere geçtiğimiz bölüm Feride izlediği videonun ardından Murat’ı bulmak üzere harekete geçer.  Yaman ise Güzel’i kötü bir durumda bulunca yanında ayrılmamıştı.Yeni haftada yaşanacaklara dair tüyoları Beni Affet 1333. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık. 

Beni Affet 1333. Bölüm Tüyoları 5 Mart Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Yaman Güzel için endişe etmeye devam etmektedir. Feride Murat ile ilgili konuşmak üzere Asiye’nin evinin yolunu tutar. Konuşmaları duyan Cansu büyük koz elde etmiştir. Mahir’in yardımını alan Murat Güzel’i bulmak üzere harekete geçecektir. Fakat Kader’in olayı öğrenmesi ona zor anlar yaşatacaktır. Mükellef ile konuşmak isteyen Asiye beklenmedik bir olayla karşılaşacaktır.

Pınar Sevgi’nin Nazan’a davranışlarını yanlış anlar ve annesinide alarak Ateş ile Zeynep’e taşınmayı düşünür. Sevgi Pınar’ın yaptıkları karşısında büyük üzüntü duyar. Nazan’ı Adnan ile görüştürmemeye kararlıdır. Bu sırada Nazan Sevgi’den kurtularak Adnan’a ulaşmak üzere bir plan yapar. Fakat bu plan onun adına ters tepecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir