Beni Affet 14 eylül perşembe günü 1211. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Yeni sezona fırtına gibi başlaya Beni Affet’e Feride ve Cüneyt Boris’i bulabilecek mi? İşte Beni Affet 14 eylül özeti

Beni Affet 1211. Bölüm Özeti

Feride ve Cüneyt yine iz peşindedir. Bu sefer amaçları Boris’i bulup yanında olduğuna inandıkları Yaman’ı kurtarmaktır. Boris’in  kardeşini gizlice takip eden Feride ve Cüneyt sonunda Yaman’a çok yaklaşırlar; zira Boris zor durumdadır ve açık vermek üzeredir. Yaman’ı aradıklarını öğrenen Boris hemen Yaman’dan kurtulmak ister . Yaman ile ilgili hain bir plan yapan Boris, hemen harekete geçer Ancak Yaman’da ortaya çıkan beklenmedik durum Boris’in tüm planlarını alt üst eder.

Osman ayrılamam dedi Zühre’den resmi yollar ile ayrılmasa da artık Zühre Osman ile aynı çatı altında kalmak istememektedir. Oğlu Murat’ın da kendisinin olduğu eve gelmemesi ile Osman’a yol görünür. Bekarlık Osman’a çok zor gelecektir bu yaştan sonra ancak sevdikleri için bu hayata katlanmalıdır. Osman’ın yokluğunda eve dönen Murat için Zühre ve Nazire kolları sıvar.

Lerzan gayrı resmi yollardan kalp bulmaya uygun doku aramaya başlar. Zeynep ise kardeşi Metin’in mutluluğu için kendinden vazgeçmiştir. Başına gelenler sonucu kardeşinin mutluluğu için kullanacağı üç beş kuruşu da kaybeden Zeynep para bulmak için oldukça tehlikeli bir yol seçer. Zeynep ile Ateş’in yolu acı dolu bir gelişmeyle kesişecektir. 

Yiğit’in gerçek yüzünü Kader’e göstermek isteyen Mahir Kader’in hakaretlerine ve karşı çıkmalarına rağmen durmaya niyeti yoktur. Mahir Yiğit’in bir açığını yakalar ve bu ipucu ile sonuca yaklaşmak üzeredir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir