Beni Affet dizisi 28 eylül perşembe günü 1221. bölümü ile 14:45’te Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.  Beni Affet  dizisi 1221. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere  Beni Affet dizisi 28 eylül perşembe özeti ile ilgili bir kaç tüyo paylaşalım.

Beni Affet’te Güzel artık Murat’a gerçek kimliğini söylemeye hazırlanır. Murat ise Güzel’le yalansız bir ilişki yaşama hayalleri kurmaktadır. Peki Güzel gerçek kimliğini Murat’a açıklayabilecek midir? Murat Güzel ile ilgili gerçekleri öğrendiğin de ne tepki verecek?

Yaman ise en ağır gerçek ile hala karşılaşmamıştır. Yaman bebeği ile yaşayacağı güzel ve sağlıklı günlerin hayalini kurarken Feride ona bebeklerinin kaybettiklerini söyleyememiştir. Yaman’ın yokluğunda Feride onun emanetine sahip çıkamamıştır.

Feride Yaman’ın geçmişi ile ilgili gerçeklerin Ahmet tarafından gizlendiğinden emindir. Baştan beri Ahmet’in Asiye konusunda sütten çıkma akkaşık olmadığından emin olan Feride ise Asiye’nin neden Yaman’ı bırakıp gitmek zorunda kaldığını veya bırakıldığını öğrenebilecek midir?

Diğer taraftan Lerzan Zeynep ve Ateş ilişkisini kendisi için bir tehdit olarak görmektedir. Lerzan Zeynep ve Ateş’i ayırmak için yeni bir plan devreye sokar; ancak Ateş asla Zeynep’i bırakmayacaktır. Peki Lerzan’ın Toprak’ı kurtarmak için oynadığı oyun ortaya çıkacak mıdır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir