Beni Bırakma 6. Bölüm’de neler olacak 6 Bölüm Özet ve Tüyoları

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma geçen hafta yayınlanmaya başladı ve ilk hafta için iyi bir giriş yapmayı da başarmış durumda. Hıçkırık dizisi Beni Bırakma’nın önüne geçmek için yayın tarihini bir hafta öne çekmişti.  Fakat Beni Bırakma şu anda reytinglerde Hıçkırık dizisinin önünde. Star Tv’nin dizilerine şu an en iyi alternatif olmuş durumda.

Beni Bırakma 6. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Gerçek Cansu Zeynep ve Emre’nin bulunduğu yere gider. Zeynep’in kendisini aldattığını ve onun yerine geçtiğini söylemesi üzerine Emre büyük şaşkınlık yaşar. Zeynep gerçek Cansu’nun hakaretlerine daha fazla dayanamaz ve ağlayarak mekandan uzaklaşır. Ertesi gün Cansu’nun sözlerini düşünen Emre Zeynep ile görüşmek ister.

Gerçekleri annesine anlatan Cansu Esin’i harekete geçirir. Esin hızlı davranarak bir an önce bu rezilliği örtbas etme derdindedir. Fakat Seher Emre’nin aşık olduğu kızın Esin’in kızı değil Zeynep olduğunu öğrenir. Seher memnundur. Fakat Arzu Emre’nin istemeden de olsa ailelerine ciddi bir tehlike getirdiğinin farkında değildir.  Bu durumda Arzu’nun ne yapacağı merak konusudur.

beni bırakma telefon

Arzu ve Zeynep ikilisinini bağlantılarının en zaman açığa çıkacağı bilinmese de Emre Zeynep2in duruşu ve mütevazi kişiliğinden çok etkilenmiştir. Emre’yi Zeynep’e kaptırdığını öğrenen Cansu ise neler kaçırdığının farkına vardığında çok geç olacaktır. Zeynep ve Emre’yi ayırmak isteyen Esin ise bir plan yapar. Bu planı için Emre’nin annesi Arzu’yu kullanacaktır.

beni bırakma tuba

Öte yandan Sıla Bekir’den kurtulduğuna çok sevinir. Fakat Bekir’in bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Kaybetmeye alışık olmayan Bekir Ağa Sıla’yı da kaybetmeye hiç niyetili değildir. Beni bırakma ile ilgili özetler sitemizden düzenli olarak paylaşılacaktır. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir