Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı Neler Yaşanacak ?

Beni Bırakma dizisi ikinci haftasına girerken yine heyecanlı olaylar bizleri bekliyor. İlk hafta çok iyi bir çıkış yakalayamasa da ortalamanın üzerinde bir başarı gösteren dizi Hıçkırık dizisini de geride bırakmayı başarmıştı. Beni Bırakma 7. Bölüm Özeti başlıklı haberimizde sizlere bir kaç tüyo aktaracağız. Resmi bir özet henüz yayınlanmadı yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.

Beni Bırakma 7. Bölüm Tüyoları

Zeynep heyecandan yerinde duramamaktadır. Emre’nin suçsuzluğuna inanacağını düşünür fakat işler  hiçde umduğu gibi gelişmeyecektir. Esin Emre ve Arzu’ya Zeynep olayını anlattığında bütün suç Zeynep’te gibi görünecektir. Cansu ise aldatılmış bir kız görüntüsünde Emre’nin karşısında olacaktır.

atv beni bırakma

Emre ise Zeynep’in Cansu Ateş olmadığının farkındadır. Zaten Zeynep’te bunu itiraf etmiştir.  Cansu ve annesinin anlattıklarına pek itimat etmemiştir. Fakat o mektubu bulamadığından Zeynep’e ulaşmak ve gerçekleri bizzat ondan öğrenmek ister. Emre ve Zeynep’in tekrar bir araya gelip gelemeyeceği merak konusudur.

Öte yandan okumayı herşeyden çok isteyen  Sıla için zor günler kapıdadır. Celal Ağa’dan çok korkan Veysel kendisini o köyde sağ bırakmayacağını düşünmektedir. Bu nedenle kız SIla’nın Bekir ile evlenmesi için Sıla’ya baskı yapar. Sıla ise köyden uzaklaşmak istemez çünkü babasının hasta olan annesine kötü davranacağını düşünür. Sıla kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Bekir ile evlenip köyün kurallarına boyun eğecek ya da hayallerinin peşinde Tarık ile Ankara’ya gidecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir