Benimsin dizisinde Aliya yanında çalışma kararı alan Zein’in anasından emdiği sütü burnundan getirmek için türlü türlü işler verir. Onu tavuk alması için Habib beyin yanına gönderir. Zein ise tavukları alırken başına bir çok komik hadise gelir.

Suraya Hanım Zein ile Aliya’nın arasın açmak için türlü türlü planlar yapmaktadır. Son olarak lokantaya Bilal ile farelerin dolu olduğu bir kutuyu lokantaya gönderir. Bilal farelerin olduğu kutuyu kimse görmeden lokantaya atar. Fareler tüm mutfağa yayılır. Sabah olduğunda mutfağa giren Aliya fareleri gördüğünde korkudan Zein’e sarılır. Aliya geçmişte yaşadıkları anıları gözünden geçirir.

Ancak bir sorun daha vardır. Lokantayı denetlemeye gelen ekipler içerdedir. Aliya fareleri görürlerse lokantanın kapanacağını söyler. Zein hemen Aliya ile sevgili rolü yaparak denetmenlerin mutfağa girmelerini engeller. Sureyya Hanım lokantanın devri için Fahad ile birlikte Rhan Khan’ın ofisine giderler. Rhan Khan Aliya’nın haklarını savunacağını söyler. Zein ise aşkını kanıtlamak için ölümü bile göze alırken Aliya onu yalnız bırakır.

Benimsin 1 Eylül Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir