Barkath için geri sayım başlamıştır. Bütün gerçekler Zein’in gelmesiyle ortaya çıkar. Zein ve Aliya elllerindeki tüm belgeleri ortaya koyarak Barkath’ın Osman Bey’in kızı olmadığını ispat ederler. Sureyya buna inanmak istemez. Zein asıl Barkath’ın öldüğünü ve mezarını gördüklerini söyleyince Sureyya olduğu yere yıkılır. Ancak onun ölmediğini ve Barkath’ın gerçek kızları olduğunu söylemeye devam eder.

Barkath kendisine tek inanan olarak gördüğü Surayya ile bir lokantada buluşarak Aliya ile Zubeyir’in ilişki yaşadıklarını ve bu ilişkiyi ortaya çıkarmamı engellemek için kendisini evden attırdığını söyler. Sureyya bu şüphe ile eve gelir. Bu arada Zein’e bir ofis tasarlanacaktır. Ofisin tasarlanması için Aliya kuzeni Zubeyir’den yardım ister. Zubeyir bunu kabul ederek evden ayrılacakken bunu durdurur. Sureyya onların bu yakınlaşmalarını gördükçe şüpheleri artmaya devam eder. Aliya ise bu ofisi tasarlarken Zein’e haber vermez.

Ancak Surayya Hanım işi iyice abartarak Aliya’yı suçlamanın dozunu artırır. Buna Osman Bey’i de alet eder. Zein bütün bu olanlardan sonra Aliya’nın elinden tuttuğu gibi Sureyya ve Osman Bey ile yüzleştirir. Sureyya Aliya gibi basit bir kadınla asla işi olmayacağını söylerken Zein ne pahasına olursa olsun ondan vazgeçmeyeceğini söyler.

Benimsin 15 Ağustos Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=uY9xP_kJmvE&list=PLIN1YDnTtR4wNbjCytlOBTogkkHXC3Zlo

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir