Benimsin 31. Bölüm Özeti

Benimsin dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Zubeyir’i evden kovan Sureyya ona tokat atmış ve hakaretlerde bulunmuştu. Fakat Aliya onun gitmesine engel olmuş ve Zein’e ait ofisi Osman Bey’in görmesinden sonra gitmesini ister. Zubeyir Aliya’yı arar ve Osman Bey’in ofise gelmesini ister.

Osman Bey asansöre bindiğinde asansör arıza yaparak yere çakılır. Osman ağır yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Hastanede iyiye giden Osman Bey için daha kötü bir son vardır. Çünkü Osman Bey tekerlekli sandalyeye hapsolmuş ve konuşamamaktadır. Şaziye Sureyya Hanımı gaza getirmeye devam eder. Aliya’nın annesi ve babası da ziyarete gelmişlerdir. Sureyya Osman Bey’in Aliya istediği için ofise gittiğini söyleyerek Aliya’yı suçlar.

Zein olayların araştırılması için polisi ofise çağırır ve çok yönlü bir araştırma yapmasını ister. Olaylar araştırılırken Sureya Hanım Aliya ve ailesini suçlar. Aliya bu duruma çok üzülür ve odasına gider. Peşinden giden Zein’e sürpriz yapmak istediklerini bu yüzden Osman Bey’i ofise gönderdiklerini söyler.

Zein Aliya’ya her zaman sahip çıkacağını söyler. Bu sırada polis ellerinde asansörün yanında buldukları bir saati gösterirler. Şaziya o saatin Zubeyir’e ait olduğunu söyler. Aynı şekilde kamera kayıtlarında da Zubeyir görününce Zubeyir şüpheli sıfatıyla kendini savunmaya çalışır.

Ancak başta Zubeyir’in annesi olmak üzere oradakiler bu duruma şüpheyle bakmaya başlarlar. Surayya ise Aliya ile Zubeyir’i aynı yatakta gördüğünü söyler. Herkes şok olur……

Benimsin 16 Ağustos Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=uY9xP_kJmvE&list=PLIN1YDnTtR4wNbjCytlOBTogkkHXC3Zlo

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir