Benimsin 48. Bölüm Özeti

Benimsin dizisinde Zein her şeyi göze alarak Aliya’nın lokantasında çalışmaya devam etmektedir. Avukat Rhan Khan lokantaya gelerek Zein’in tüm mal varlığını devrederek buraya geldiğini söyler. Aynı zamanda çocuklarını da yanına alarak Mumbai gitme kararı aldığını söyler. Rhan Khan ünlü bir avukatın yanında çalışacağını söylerken Zein’e bir şans daha vermesini ister. Giderken bir zarf verip Rahman Bey’e vermesini ister.

Rahman Bey geldiğinde zarfı açarlar. Zarfta davasında berat ettiğ yazılıdır. Aliya bu duruma çok sevinirken Rahman hüzne boğulur. Rahman Bey geçmişte evli oldukları kadının şarlatan dolandırıv-cı biri olduğunu söyler. Aynı zamanda onu polise ifşa ettiğinde oğlunun da alıp kaçtığını söyler. Aliya’ya evlilik resmini gösterince Aliya çok şaşırır. Çünkü bu kadın Sureyya’nın kardeşi Zarinadır.

Aliya hemen Zarinanın yanına gider. Onunla geçmişi hakkında konuşmaya çalışır. Fakat Zarina her şeyi inkar yolunu seçer. Aliya buraya geliş amacı Rahman Beyin hala Zarina ve oğlunu sevdiğini söylemek istemesidir. Ancak Zarina alıcıları kapamış, hiç birşey dinlememektedir. Sureyya Hanım gelince Aliya’yı aile meselelrine karışmasından dolayı uyarır.

Bu arada Zarina çılgına dönmüştür. Zein’in Aliya’ya ait lokantada yattığını bilmektedir. Oğlunu orayı yakması hususunda görevlendirir. Bilal de hemen hazır. Lokantayı ateşe verir. Zein yaralı şekilde kurtulur.

Benimsin 2 Eylül Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir