Benimsin 41. Bölüm Özeti

Zein ile Aliya arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ederken Zein her fırsatta Aliya’ya hakaret etmeye devam etmektedir. Ancak Aliya Osman Bey’in Kur’an okumasına gelmiştir. Zein orda bile Aliya’ya olan öfkesini kusmaya devam eder. Aliya ise yeter artık diyerek boşanma evraklarına imza atar.

Aliya ve Rhan Khan boşanma işlemlerini tamamlamak için eve geldiklerinde büyük bir sürpriz yaşanmıştır. Rhan Khan onların boşanamayacaklarını ve bunu Osman Bey’in istediğini söyler. Aliya dahil herkes şoktadır. Aliya Osman Beye ait şirketlerin %51 hissesinin sahibidir. Yani Aliya artık herşeyin sahibidir. Bu durum en başta Aliya’yı rahatsız eder. Aliya avukattan bir belge daha hazırlayarak malları istemediğini söyler. Bu sefer şok olma sırası Zein’e gelmiştir.

Aliya kendine olan özgüvenini tamamen yitirmiştir. Tam da bu esnada Osman Bey hayalen Aliya’nın karşısına çıkar ve ona Zein’in sana olan güveni kalmamış olabilir ancak sen kendine güvenmelisin diyerek ona cesaret verir. Bu olayların ardından abisi Fahad’ın isteği üzerine babasının yerine geçen Zain, Aliya ile iş için bir kez daha karşı karşıya gelmiştir. Aliya Rhan Khan ile birlikte yaşamaktadır onların çocuklarıyla ilgilenmektedir.

Benimsin 26 Ağustos Fragmanı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir