Benimsin 46. Bölüm Özeti

Benimsin dizisinde heyecan gün geçtikçe artarak devam ediyor. Zein Aliya’yı bulduğu için mutludur. Ancak Aliya bir kere daha aynı acıları yaşamak istememektedir. Zein Aliya’nın Rhan Khan ile evli olduğunu öğrenir. Zein’in bütün dünyası yıkılır. Durumu ailesi de öğrenmiştir.

Zarina ve Sureyya olaydan iyice emin olmak için Gulam ailesini tebriğe giderler. Orada Aliya’nın evlendiğini söylerler ancak Gulam ve Sabana bu işe bir anlam veremez. Aliya eve geldiğinde ise onlara gerçeği anlatmaz. Sureyya çok mutludur. 

Zein gerçekleri bir kızdan öğrenir ve Aliya’nın evli olmadığını öğrenince de onun yanına gider ve beraber olmaları için onu ikna etmeye çalışır. Zarina ve Sureyya Rhan Khan’ın çocuklarını alış verişte gördüklerinde ağızlarını aramak için onlara bazı sorular sorarlar. Çocuklardan Aliya’nın evli olmadığını öğrenen Surayya şok olur. Daha kötüsü Zein’in Aliya için kapıda sabahladığını öğrenen Surayya iyice kafayı yer.

Zarina ise Suraya’yı delirtmek için onun karıştığı bir kazayı eşyaları kargo ile göndermeye devam etmektedir. Zein Aliya’ya daha yakın olmak için onun lokantasında işe başlar. Çok komik anların yaşanacağı Benimsin 31 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ‘de……..

Benimsin 31 Ağustos Fragmanı

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir