Benimsin dizisinde sona doğru yaklaşılırken Zein ve Aliya arasında yaşanan gerilim dolu aşk serüveni de sınır tanımadan devam etmektedir. Onların önlerindeki en büyük engel Sureyya Hanımdır. Zarina da bütün kirli işlerin arkasında oğlu Bilal ile birlikte Osman ailesinin tüm servetine konmak için planlar yapmaktadır. İyi bildiğimiz Rhan Khan da Sureyya Hanım’ın yardımıyla Aliya ile evlenecek….

Benimsin bu bölümünde Zarina ve Bilal’in kışkırtmalarıyla Aliya ve ailesi zor günler yaşayacak. Önce elektrikleri kesilecek daha sonra evlerinin camı kırılacak. Son olarak ise Zein’in maketi sokak ortasında yakılacak. Aynı zamanda Aiya boğazına dayanan bıçak ile tehdit edilecek. Bütün bu olanların arkasında ise Zarina ve oğlu Bilal vardır. 

Nihayet mutlu sona çok az bir zaman kalmıştır. Zein ve Aliya evleneceklerdir. Bütün konuklar ve imam da gelmiştir. Ancak Bilal, Rhan Khan’ın adamları tarafından kaçırılmıştır. Bilal’in kaçırılmasının ardından Zein Bilal’i kurtarmak için yola çıkar. Rhan Khan Aliya’nın ailesinin desteğini de alır. 

Benimsin 4 Eylül Fragmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir