Bildiğiniz gibi Benimsin dizisi son bölümü 16 Eylül 62. bölüm ile son buluyor. Dizinin son bulmasıyla şimdiden yerine gelecek olan diziyi herkes merak etmeye başladı. Dizinin bitiminden sonra yeni bir dizi mi yayınlanacak yoksa daha önce yayınlanan başka bir dizi tekrar bölümleriyle mi ekranlara gelecek. İşte merak edilen soruları editör arkadaşlarımız Kanal 7 yönetimi ile görüştü. İşte soruların cevapları…

Benimsin orjinal ismi ile Beinteha, izleyenlerin 2. kez izlemelerine rağmen 3. kez yayınlanır mı diye beklentiye girdikleri dizi… Aliya ve Zein Abdullah’ın sıkıntılarla dolu aşk serüveni 16 Eylül Cumartesi günü son bulacak. Kanal 7 yönetiminden aldığımız cevaba göre Benimsin dizisinin bitmesinin ardından yine bir hint dizisi yayınlanacak.

Yayınlandığı dönemlerde çok büyük bir hayran kitlesi oluşturan ve sosyal medyada bir çok paylaşımlara sahne olan Sensiz Olmaz dizisi 17 Eylül günü yayınlanmaya başlayacak. Genç bir köylü kızı olan Parvati ve Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra  arasında yaşanan aşkı anlatan diziyi sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Dizi ile ilgili gelişmeleri ve özetleri yine kanalımızdan takip edebilir yorumlarınızı iletebilirsiniz. Selam ve Saygı ile…..

Sensiz Olmaz 1. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir