Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen ve Mustafa Üstündağ’ın başrollerini paylaştığı Bu Sayılmaz dizisi için final kararı alındı. Bu Sayılmaz  dizisi ilk 3 bölümde bekleneni karşılayamayınca 4. bölümü ile Pt1 olarak adlandırılan 20:00 22:30 saatleri dışına çıkarıldı ve PT2 olarak adlandırılan 22:30’dan sonra yayınlanacak.

 Bu Sayılmaz Dizi Reytingleri

Bu Sayılmaz 3. Bölüm ile 23 Ağustos 2017 Çarşamba 1.29 Reyting aldı ve 20. oldu
Bu Sayılmaz 2. Bölüm ile 16 Ağustos 2017 Çarşamba 1.41 Reyting aldı ve 20. oldu
Bu Sayılmaz 1. Bölüm ile 9 Ağustos 2017 Çarşamba 1.92 Reyting aldı ve 10. oldu

Bu Sayılmaz Neden Final Yapıyor?

Yukarıda verdiğimiz Bu Sayılmaz dizisi reytinglerine bakarak Bu Sayılmaz dizisinin çok kötü reytingler aldığını görebiliriz. Bu sonuçlar sonrasında Bu Sayılmaz dizisinin zaten devam etme gibi bir durumunun olmadığı görülebilir. Bu Sayılmaz dizisi için ümitli olanlar ilerleyen bölümlerde reytinglerini arttırabilir diye düşünmüştü ancak Bu Sayılmaz  dizisi 2. ve 3. bölümler ile var olan reytingini de düşürmeye devam etti.

 

Bu Sayılmaz Ne Zaman Final Yapacak?

Fox Tv Bu Sayılmaz dizisinden daha fazla zarar etmemek için dizinin çekimlerini durdurdu ve stokta olan bölümleri yayınladıktan sonra da final kararı alarak Bu Sayılmaz dizisi final yaparak ekranlara veda edecek. Her ne kadar Bu Sayılmaz dizisinin final tarihi tam olarak belli olmasa da dizilerin 2 veya 3 bölüm stok ile çalıştığı hesaplanırsa çok büyük ihtimalle Bu Sayılmaz  dizisi 6. bölümü ile 13 eylül 2017 de 6. bölümü ile final yaparak ekrana veda edecektir.

Bu Sayılmaz  Final Fragmanı 6. bölüm

Fragman şuanda yayınlanmadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir