Çocuklar Duymasın dizisinde Engin Karakterini canlandıran Vatan Şaşmaz’ın İstanbul’da ünlü bir otelde Filiz AKER  tarafından öldürüldüğü bildirildi. Filiz Aker daha sonra kafasına ateş ederek intihar etti. Polisten edinilen bilgiye göre Aker Vatan Şaşmaz’dan 3 dakika sonra içeri girerek Vatan Şaşmaz’ı sırtından kurşunluyor. 4 el merminin ardından yere yığılan Vatan Şaşmaz ölürken Filiz Aker de intihar ediyor.

Vatan Şaşmaz Kimdir ?

Çocuklar Duymasının Engin’i Vatan Şaşmaz 8 Ocak 1974 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Çanakkale Bigalıdır. Vatan caddesinde doğduğu için ailesi ona Vatansever ismini vermiş ancak daha sonra Vatan ismiyle anılmaya başlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. Mankenlik, katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı.

Nurşen Kocayaş ile New York’da konsoloslukta evlendi. 10 Ocak 2014 tarihinde boşandı. 11 Eylül 2015 tarihinde mimar Yasemin Adalı ile evlendi. Çocuklar Duymasın, Avrupa Yakası, Keloğlan Prense karşı dizi ve filmlerinde rol aldı.

Çocuklar Duymasın 6. Bölüm Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir