Kalp Atışı dizisi yeni bölümü ile adeta büyüledi. Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizisi Kalp Atışında dün gece final sahnesi izleyicilerin kalplerini ağzına getirdi. Kalp atışı dizisinin 25 ağustos cuma akşamı ekranlara gelen 9. bölümünde Eylül’ün sapığı hastanenin tepesine sniper silah ile çıktı ve canice sağa sola ateş etti. 

Eylül’ü öldürmek için pusu  kuran katil sapık Eylül’den önce ise Bahar’ı vurdu. Her zaman Eylül’e rakip olduğu için gıcık olduğumuz Bahar bu sefer o ateşin içinde amblasntan çocuğu çıkardı ve çocuğu ambulansa yetiştirdi; ancak kendisi de kalbinden vuruldu.  Olayın tam hastahanin önünde olması ve dizinin bir doktor dizisi olması tabi ki Bahar karakterinin kurtulacağının en önemli göstergesi.

Ege Kökenli Kalp Atışı Dizisinden Ayrılır mı?

Ali Asaf ve Eylül aşkının önünde ki en büyük engellerden Bahar’da ölürse bence kurgu bozulur. Tam yeni sezon onayını almışken Kalp Atışı dizisi senaristleri Bahar’ı bence öldürmez. Tabi ki bu bizim tahminimiz senaristin kalemini kimse tutuamaz ancak Ege Kökenli diziden ayrılacak olsaydı bize önceden tüyolar gelirdi.

Kalp Atışı Bahar Öldü mü?

Ege Kökenli İnstagram adresinde ise bir çok Kalp Atışı set fotoğrafı paylaştı eğer dizinin kadrosunda yer almayacak olsa bu kadar istekli olmazdı diziye karşı diye tahmin ediyorum. Diğer taraftan dizinin Kore versiyonunda Bahar karakteri gibi bir karakterin diziye devam ettiğini öğrendik diğer taraftan Bahar ve Oğuz aşkının da Kalp Atışında başlayacağını tahmin ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir