Elif 652. Bölüm Özeti ve Tüyoları 23 Ocak Salı Neler Olacak ?

Sevilen günlük dizi Elif’te Salı günü ilginç olaylar yaşanacak. İnci en sonunda Melek’i görüyor. Sonrasında yaşanacaklar ise büyük merak konusu. Elif 23 ocak Salı günü yaşanacak olan olayları Elif 652. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 652. Bölüm Tüyoları 23 Ocak Salı Yaşanacaklar

Melek Elif’i aramak üzere dışarı çıkmıştır. Bu sırada İnci Melek’i görecektir. Gördüğü karşısında şok olan İnci hemen Tülay’ın yanına koşar. Tülay’a yaşadıklarını anlatsa da Melek’in yaşadığına Tülay’ı inandıramaz. Melek’in ruh sağlığının iyi olmaması nedeni ile Jülide tedirgin olamaya başlamıştır. Hem Melek’i hemde ailesini korumak isteyen Jülide çözüm yolu bulmaya çalışır.

Bu sırada Tarık Macide ve Mustafa’nın  Melek ile ilgili öğrendikleri bilgilere ulaşır. Artık Macide Tarık için çok daha büyük bir tehlike haline gelmiştir. Zehir’i vermesi içn Vildan’a baskıyı iyice artırır. Vildan’ın ne kadar direnebileceği merak konusudur. Kendini iyi hissetmeyen Macide odasına çekilir. Herkes endişe duyarken Tarık bu durumdan memnundur. Hemen bu fırsatı kullanması için Vildan’a talimat verir.

Elif 652. Bölüm Tüyoları’nı silerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi haftalar…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir