Elif 654. Bölüm Özeti 25 Ocak Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif’te hafta finali yaklaşırken heyecan iyice yükseliyor. Tarık Melek’in yaşadığını öğreniyor. Artık köşeye sıkıştığını iyi hisseden Tarık gözünü tamamen karartmış durumdadır. 25 Ocak Perşembe günü yaşanacak olaylara dair tüyoları Elif 654. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 654. Bölüm Tüyoları 25 Ocak Perşembe Yaşanacaklar

Veysel Melek’in o kazada öldüğünü söylemek durumunda kalacaktır. İnci Melek ve Elif’in öldüğüne inanamaz. Aldığı ilaçların etkisini göstermesi ile Macide fenalaşır. Süreyya Elif ile birlikte Macide’nin yanından bir an olsun ayrılmaz. Annesini çok özleyen Elif kendisine şefkati ve sevgisiyle destek olan Süreyya sayesinde huzurlu hissetmektedir.

elif süreyya

Bu sırada Tarık Melek2in hayatta olduğundan emin olunca adamlarına bir an önce onu bulmaları emrini verir. Ayrıca Tarık’ın Rana’ya ilgisiz davranması Rana’yı oldukça kızdırmaktadır. Hümeyra ile görüşmeye karar veren Rana konağa gider.

Elif 654. Bölüm’e ait tüyoları paylaştık. Yorumlarınız bizim için önemlidir. Yorum ve tahminlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir