Elif Süreyya  Kimdir

? Gerçek Adı Biyografisi

Reyhan’ın diziden ayrılmasının ardından uzun süre geri dönmesi beklense de yaptığı instagram açıklaması ile Çağla Şimşek diziye dönmeyeceğini açıklamıştı. Hal böyle olunca dizi için Reyhan’ın yerine birinin gelmesi gerekiyordu. Kerem’in yeni aşkı olarak diziye Süreyya adıyla yeni bir güzel dahil oldu. Güzellikte Reyhan’ı aratmayan Süreyya yani Melisa Döngel Kimdir ? Yakından Tanıyalım.

Elif Dizisi Süreyya Kim ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Kerem2in Reyhan2ı unutamamış olması “geri döncek mi ? ” sorularının sorulmasına neden olsa da bu sadece senaryo gereği olduğunu belirtelim. Kerem’in Reyhanı 2 günde unutup yeni bir aşka yelken açması elbette mantık dışı olurdu. Büyük aşkı Reyhan’ı unutması uzun zaman alacak olan Kerem ilerleyen bölümlerde Süreyya ile yakınlaşmaya başlayacak.

melisa döngel süreyya

Çağla Şimşek’in yerine diziye dahil olan Melisa Döngel  1999 doğumludur. 1.74 boyundaki güzel oyuncu Osman yağmur dereli Sanat Akademisinde temel oyunculuk eğitiminin ardından Hilal Saral  Oyunculuk Atölyesinde kamera önü eğitimini tamamlamıştır.  Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu olan Aydın Kurtoğlu’na  ait Yak şarkısının klibinde yer almıştır. Daha sonra Hangimiz Sevmedik ve Arka Sokaklar dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

süreyya melisa döngel

 

Voleybol ve buzpateni sporları ile yakından ilgili olan Melisa Döngel ayrıca motosiklet tutkunudur.İyi seviyede Rusça bilmektedir. İlk uzun soluklu projesi Elif dizisi olacak oyuncu bakalım Reyhan’nın yerini doldurabilecek mi ?

melisa döngel

Benim görüşüm güzellik olarak Reyhan’ı aratmasa da seyircinin kalbinde adeta taht kuran Çağla Şimşek’in yerini doldurması biraz zaman alacaktır. Şimdilik Reyhan’ın dönüşü mümkün görünmediğinden seyirci yavaş yavaş Süreyya’yı kabullenecektir.

 

Reyhan diziden neden ayrıldı geri dönecek mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir