EDHO 16 Ocak Salı Neden Yok Neden Yayınlanmadı ?

Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi 88. bölümü ile 16 Ocak Salı ekranlarda olması gerekirken dizinin yayınlanmayacağı öğrenildi. Ziraat Türkiye Kupası’nın yayın haklarını alan ATV Salı günü maç yayını olmasından dolayı EDHO’nun yeni bölümünü yayınlamayacak. Saat değişikliğine de gitmek istemeyen kanal dizinin yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz 88. yeni bölümü ile 1 haftalık aranın ardından 23 Ocak Salı günü kendi saatinde izleyicisi ile buluşacak. Dizinin olduğu saatte ise Ziraat Türkiye Kupası İstanbulspor – Fenerbahçe maçı 20:30 da Atv ekranlarında olacak.

hızır çakırbeyli

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 88. Bölüm Özeti ve 23 Ocak’ta Yaşanacaklar

Hızır Nevzat’ın ölümünde herhangi bir iz bırakmamak için Nevzat’ın kendi silahı ile kafasına sıkmasını emreder. Nevzat buna cesaret edecemeyecek fakat Fahri dayanamayıp silahını çeker ve Nevzat’ın kafasına sıkar.

edho hızır'ın oğlu ömer

Öte yandan İstihbaratçı Davut ölmemiştir ve tekrara piyasaya çıkar. Bu planı Ünal ile birlikte gerçekleştirmiştir. Davut karanlık güçlerin arkasında duran isimleri bulana kadar ortaya çıkmayacaktır. Ömer ise suçunun cezasını masum birine yıkmak istemediği için teslim olmaya karar verir. Fakat Ömer’e ceza evinde de rahat yoktur. Ömer vicdan azabıyla yatakta ağlarken Şahin ağanın adamları onu darp ederler. Artık büyüdüğünü ve ona göre davranması gerektiğini bu şekilde anlatmışlardır.

Bu sırada Reis masada uyuşturucu işi ile uğraşanlara karşı cephe almıştır. Pudra hakkıya bizzat gidip konuşur. Pudara Hakkı artık asanın ona hizmet ettiğini söyler. Hızır’ın tehdit lerine ise intikamı çocuklarınızdan alırım diyerek karşılık verecektir. Hızır bu tehditi pek önemsemese de Pudra Hakkı’nın adamı Ömer’i onun gözünün önünde öldürmeye yeltenir. Neyseki gardiyanlar zamanında müdahale ederek mer’i kurtarırlar. Hızır artık eskisinden çok daha öfkelidir. Bunun elbette altında kalmayacak ve Hakkı’nın oğlu Yalçın’ı kaçırarak karşılığı vermek isteyecektir.

hızır çakırbeyli hapishanede

Artık savaş başlamış herkes safını belirlemeye başlamıştır. Hızır’ın yanında yer alanlar ve Pudra Hakkı safına geçenler arasında sıcak saatler yaklaşmaya başlamıştır. EDHO 88.Bölümü ile 23 Ocak Salı Atv ekranlarında.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir